Ogame

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Gameforge 6 TRY E-Pin - 4 5,84 TL Satın Al
Gameforge 12 TRY E-Pin - 9 11,69 TL Satın Al
Gameforge 30 TRY E-Pin - 24 28,25 TL Satın Al
Gameforge 60 TRY E-Pin - 48 57,47 TL Satın Al
Gameforge 150 TRY E-Pin - 120 145,99 TL Satın Al
Gameforge 300 TRY E-Pin - 240 291,24 TL Satın Al

Ogame Karanlık Madde Kodları Satın Al, Ucuz Ogame Karanlıkmadde Epin Satış Fiyatları

Dijital oyun üreticisi firmaların yaptıkları bilgisayar oyunlarının yanı sıra internetin de hızla gelişmesi ile web tarayıcıları üzerinden oynanabilen gelişmiş yapıdaki oyunlar büyük oyuncu kitlelerine ulaştı. İnternet üzerinden ulaşılabilen Flash tabanlı oyunların haricinde ayrı bir konumda yer alan bu oyunlarda dünya üzerindeki pek çok oyuncuyla birlikte aynı anda oyun oynama fırsatına sahip olarak onlarla yarışabilirsiniz. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken internet tarayıcıya sahip bir bilgisayarda internet bağlantısını sağlayarak oyunlara girmek oluyor. Çok kolay ve pratik bir oynanışı sunması sebebi ile kısa sürede büyük kitlelere ulaşabilen benzer oyunlardan biri de Ogame oyunudur.

Oyun dünyasında hem işlemciler için hem de web üzerinde oynanabilen oyunlar üreten bir firma olan Gameforg firması tarafından geliştirilen Ogame’le ilgili tüm güncellemeler de yine bu firma tarafından yapılmaktadır. Web tarayıcısı oyunlarındaki tecrübesini her alanda gösterebilen firma dünya çapında işlemci oyunlarından çok web tarayıcı oyunları ile tanınmaktadır. İnternet üzerinden hiçbir ücret ödemeden oynanabilen Ogame için Ogame Karanlık Madde satın alma gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Sadece bir internet bağlantısına ve tarayıcı açabilen bir cihaza sahip olmak bu konuda yeterli olmaktadır.

Karanlık Madde Satış Fiyatları

Oyunda her bir oyuncu kendi uzay kolonisine ve araçlarına sahiptir. Oyuncular bu araçları ve kaynakları yönetim becerilerini kullanarak en verimli şekilde kullanmaya çalışmaktadırlar. Oyuncular ellerinde bulunan imkanlarla ayakta kalmaya çalışırken aynı zamanda diğer oyuncularla da karşılaşabilmekte ve onlarla savaşlar yapabilmektedir. Oyunun sahip olduğu dil seçenekleri sayesinde 30’a yaklaşan dil desteği sunan oyun bu özelliği ile dünyanın dört bir tarafına kolaylıkla ulaşabilmektedir. Oyun temel olarak üç farklı gök cisim grubu arasındaki etkileşimle ilerlemektedir. Galaksi, gezegen ve bunların oluşturduğu sistemleri içeren üç sınıfta oyuncular en başarılı yönetimi sağlamaya çalışırlar. Ücretsiz olduğu için herhangi bir Ogame Karanlık Madde Kodları satış fiyatları bulunmayan oyunun en sevilen yanlarından bir oyundaki gök cisimleri arasındaki mesafenin gerçekçi bir deneyim sunmasıdır. Örneğin, bir galaksiye filo göndermek isteyen kişi filonun yolculuk yapacağı mesafeyi dikkate alıp hesaplayarak gönderimlerini yapmalıdır. Oyuncular belirli sunucuları seçmelerinin ardından rastgele bir şekilde herhangi bir gezegende oyuna başlarlar. Oyuncunun ilk yapması gereken şey sahip olduğu alanda kendisinin gelişmesini sağlayacak binaları inşa etmek ve bu binaları geliştirmek olmalıdır. Bu amaçla yapılan çalışmalarda binaların yapımı işlemlerine ek olarak oyunda kullanılan kaynaklarla ilgili araştırmalar da yapılabilmektedir. Binalar için kullanılan ana maddeler metal, kristal ve deteryumdur. Bunların yanı sıra enerji ve karanlık madde adı verilen bulunması ve elde edilmesi zor maddeler de hesabınızın gelişmesinde etkili olacaktır. Kurulduğu bu oyun dünyası ile her zevkten oyuncuyu kendine çekebilen Ogame oyunda hızla gelişmek isteyenler için de bazı fırsatlar sunmaktadır. Oyunda büyük bir öneme sahip olan karanlık madde malzemesi oldukça zor bir şekilde elde edilmekte ve hatta gerçek para ile satın alınabilmektedir. Oyundaki emek vererek kurduğunuz imparatorluğun en güçlü şekilde ayakta kalmasını sağlamak için karanlık madde satın alabilirsiniz. Böylece binalarınızı daha hızlı bir şekilde geliştirebilecekken savaş filolarınızın da sayısını artırabileceksiniz. Gameticaret sitesi olarak Ogame Epin satışları gerçekleştiriyoruz. Çok uygun fiyatlarla yaptığımız satışlarda 5 liradan başlayarak 250 lira değerine kadar oyunda karşılık bulan Epin satışlarını yapabiliyoruz. Sitemizin sağladığı güvenlik sayesinde en garantili şekilde yaptığımız satışlarda kredi kartı veya mobil ödeme yöntemleri ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Anında ulaşabileceğiniz Online Destek hattımız her türlü ödeme ve teslimat ile ilgili sorunlarınıza çözüm getirmektedir.