Okey Plus

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
10 TL Facebook Epin - 10 9,77 TL Stok Yok
20 TL Facebook Epin - 20 19,54 TL Stok Yok
30 TL Facebook Epin - 30 29,20 TL Stok Yok
50 TL Facebook Epin - 50 48,85 TL Stok Yok

 Okey Plus Çip Facebook Kodu Satın Al, Okey Plus Çip Satış Fiyatları

Resmi kurumlarla işlerimizi halletmek, sürekli olarak değişen güncel gelişmelerden haberdar olmak, telefonların fotoğraf, video ve sesle ilgili sağladığı özellikleri etkili şekilde kullanabilmek için akıllı telefon adı verilen cihazlara pek çok uygulama indiriyoruz. Bu tür bir kullanıma ek olarak bu cihazlarla oyunlar oynayarak zevkli vakit geçirme konusunda da bir şeyler yapabiliyoruz. Günlük hayatımızda eğlenerek oynadığımız pek çok oyun bu cihazlarda dijital olarak yer alıyor. Cihazların internet bağlantıları sayesinde oyunlar karşılıklı bağlantılar kurularak farklı oyuncularla da oynanabiliyor. Bu tip oyunlar arasında en popüler oyun olan Okey Plus Facebook’ta başladığı yolculuğa artık Android ve iOS tabanlı akıllı telefonlarda devam ediyor.

Facebook’ta yer aldığı sıralarda 1 milyondan fazla sayıda oyuncu sayısına sahip olan Okey Plus’ın oynanabildiği alanlar giderek çeşitlendi. Akıllı telefonların çalıştığı işletim sistemlerinde çalıştırıcıların kendi marketlerinde yer alan bağlantılar üzerinden oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor. Marketlerde yer alan Okey Plus çip satın alma yolları ile oyunu kısa bir sürede indirip kurarak aktif edebilirsiniz. İnternet bağlantısı kullanarak oynanan buna benzer pek çok oyunda bağlantıların yetersiz gelmesinden dolayı oyunlar zaman zaman aksayabiliyor. Okey Plus’ın güçlü altyapısı sayesinde oyun oynarken 3G, Edge veya WiFi bağlantısı olması fark etmeksizin en kaliteli şekilde oyun oynanabiliyor. Bu şekilde sağladığınız internet bağlantılarının ardından hesabınızı Facebook ile eşleştirerek veya rehberinizde bulunan arkadaşlarınızı oyuna davet ederek onlarla oyunlar oynayabilirsiniz. İki kişiden okeyin kendi oyuncu sayısı olan 4 kişiye kadar farklı gruplar için hazır halde bulunan masalarda istediğiniz masalarda Okey oynayabilirsiniz. Oyunun en sevilen yanlarından biri de oyun oynarken birlikte okey oynadığınız kişilerle konuşma fırsatı elde etmeniz oluyor. Buradan yaptığınız sohbetlerle oyun zevkinizi ikiye katlayabilir ve sosyalleşebilirsiniz. Kullanıcı profili oluşturabildiğiniz bir oyun olan Okey Plus sayesinde çevrimiçi durumda oyunda bulunan arkadaşlarınızı görebilir ve onların açtığı masalara da katılabilirsiniz. Bir kullanıcı hesabına sahip olarak oyun oynamanın yanı sıra herhangi bir giriş yapmadan misafir olarak da oyunları oynamak mümkündür. Bu sayede arkadaşlarınızla oynamak istemediğinizde veya kendi profilinizin istatistiklerine etki etmek istemediğinizde bu seçeneği kullanabilirsiniz.

Oyun tüm kullanıcılarına en iyi oyun deneyimini yaşatmak için farklı özellikler sunuyor. Örneğin, hiç arkadaşınız olmadığı zamanlarda veya arkadaşlarınız farklı odalarda oyunlarına devam ederken oyunun hemen oyna özelliklerini kullanarak oyunun sizi otomatik olarak attığı masalarda oyuna hemen başlayabilirsiniz. Bu sırada farklı seviyelerde olan oyuncular için ayrıca kurulmuş odalarda kendinize denk kişilerle okey oynayarak daha fazla keyif alabilirsiniz. Bunların dışında kendiniz bir masa açarak da oyunu oynayabilirsiniz. Oyun sırasında ek özellikler kazanabileceğiniz paketleri satın almak için bu oyun içinde elektronik olarak ödeme işlemi yapabildiğiniz Okey Plus Chip sistemini kullanabilirsiniz. Gameticaret sitesi olarak pek çok oyunun yanı sıra Okey Plus oyununda da sizlere ek özellikleri ücretli olarak satabiliyoruz. Sitemizin üstün güvenlikli altyapısı sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiğimiz işlemlerde hiçbir sorun yaşamadan kodlarınızı alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sitemizin ilgili bölümlerindeki yerlerden kendinize bir hesap açarak hesabınıza bakiye yüklemek olacak. Kredi kartı ile veya mobil ödeme yolları ile yükleyebildiğiniz bakiyeler sayesinde alışverişlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Çok uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuz Okey Plus Çip Facebook Epin çeşitlerinde 10 TL’den 50 TL’ye kadar Epin satışı gerçekleştiriyoruz. Alışverişleriniz sırasında ödeme veya teslimat aşamasında herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde sitemizin Online Destek hizmetlerine kolayca ulaşabilir ve buradan en kısa sürede cevap alabilirsiniz.