Outlast

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Outlast Steam CD key - 19 34.85 TL Stok Yok
Outlast - Whistleblower - - 13.98 TL Stok Yok

Outlast Steam Cd Key Satın Al, Ucuz Outlast Steam Gift Satış Fiyatları

Bir korku oyunu olan outlast bu türde oyun sevenler için oldukça iyi bir tercih olacaktır. Oyunda ustaca güzel bir hikaye, ürkütücü bir mekan, Eski duvarlar ve soğuk odalar, oldukça güzel çizilmiş karakterler ve etkileyici modellemeler bulunmaktadır. Bu sebeple de oyun birçok oyun sever tarafından çek beğenilmekte ve oynanmaktadır. Oyunun başarılı olduğu korku alanından hoşlanan kişilere sonuna kadar heyecan ve korku dolu bir macera sunmaktadır. Oyunun etkileyici hikayesinde, oynadığımız karakter bir gazetecidir. Bir akıl hastanesindeki durumdan oldukça rahatsız olur ve şüphelenir. Bu şüphesini kanıtlamak için de içeriye gizlice girer ve elindeki kamera ile çekimler yapmaya başlar. Oynadığımız karakter düşüncesinde haklıdır ve burası bir akıl hastanesinden çok bir insan mezbahasını andırmaktadır. Karakterimiz elindeki kamera ile olabildiğince çekim yapmak ve bilgi toplamak istemektedir. Bunu sağlaması içinde onu yönlendirme işi bize düşmektedir.

Outlast CD-Key ve Ucuz Steam Gift Satış Fiyatları

Oyun birçok oyun sever tarafından çok beğenilmiş ve oynanmıştır. Stream platformunda bulunan oyunun oynanması için gerekli olan outlast cdkey sitemizde oldukça uygun fiyat ile bulunmaktadır. Sitemizden bu cdkey alınarak bilgisayarınızda oyunu büyük keyif ile oynayabilirsiniz. Özellikle korku oyunlarını seven oyuncular bu oyunu kaçırmak istemeyeceklerdir. Birçok farklı bölümden oluşan oyun oldukça karanlık odalarda ve koridorlarda geçmektedir. Büyük bir akıl hastanesinin içerisinde bilgiler toplayarak sağ salim çıkmak amaç olarak belirlenmiştir. Ancak bunu yapmak hiçte kolay değildir. Karşımıza çıkan canavarımsı canlılar ile mücadele etmek silahsız bir şekilde oldukça zor olmaktadır. Bu konuda kaçmak iyi saklanmak oldukça önemlidir. Bu güzel oyunun bilgisayarlarda sorunsuz şekilde oynanması için oldukça uygun fiyatla sitemizden outlast cdkey satın alma işlemi yapılabilmektedir. Bu sayede oyunu oynayarak bu ürkütücü ve heyecanlı macerada yer almak mümkün olmaktadır.

Outlast CD-Key Satın Almak

Oyun içerisinde silahın olmaması macera dozunu arttırırken zorluğu da arttırmaktadır. Bunun yanında oyun içerisinde çeşitli nesneleri ve eşyaları kullanmakta mümkün olabilmektedir. Bunların sağlanması ile oyun içerisinde daha keyifli bir araştırma yapılması mümkün olmaktadır. Oyunda kameramız ile kayıt yaptığımız gibi birçok belgeye de ulaşmamız gerekmektedir. Bu yapabilmek içinde biraz bulmaca çözmek gerekecektir. Fazla zor olmayan bu bulmacaların çözülmesi ile belgelere de ulaşılacaktır. Bu oyunu bilgisayarda oynamak için gerekli cdkey sitemizden alınabilmektedir. Sitemizde outlast cdkey satış fiyatı oldukça uygundur. Sitemizde kolay bir şekilde üye olarak ve bakiye yükleyerek cdkey satın alabilirsiniz. Üye olmak için Facebook hesabınızı kullanarak birkaç tıklama ile üye olabilirsiniz. Bakiye yükleme işlemi içinde farklı ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

Outlast Stream Hediye Kodu CD-Key

Sitemize üye olduktan ve bakiye yükledikten sonra oldukça kolay bir şekilde cdkey satın alabilirsiniz. Ödeme işleminden sonra cdkey bilgisi sizlere verilecektir. Bu cdkey ile hiç beklemeden Stream üzerinden oyunu kolayca oynamaya başlayabilirsiniz. Korku konusunda birçok beklentiyi karşılan bu oyunda bazı odalar oldukça karanlıktır. Buralarda ışık için kameranın gece çekiminden faydalanılmaktadır. Ancak kameranın şarjının bitmemesi için de dikkatli olunması gerekmektedir. Etrafta kamera için uygun piller bulunabilmektedir. Ancak bunlar kısıtlı sayıda bulunabilmektedir. Bu şekilde sürekli dozu düşmeyen ürkütücü ve oldukça gerilimli hikayeyi oynamak için sitemizden ucuz outlast cdkey satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece oldukça uygun fiyata bu güzel korku oyununu oynayabilir ve keyifli şekilde vakit geçirebilirsiniz. Oyundaki gelişmiş grafikler ve alanların çok detaylı şekilde kurgulanarak modellenmesi oldukça etkileyici bir oyun olmasını sağlamıştır.