Overwatch

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Overwatch Origins Edition - 160 297.28 TL Stok Yok
Overwatch Standard Edition - 220 493.35 TL Satın Al
Overwatch EU 24 Loot Boxes - 95 528.77 TL Satın Al
Overwatch - Legendary Edition - - 588.23 TL Satın Al
Overwatch EU 50 Loot Boxes - 184 1,012.00 TL Satın Al
Overwatch Game of the Year Edition - - 215.05 TL Stok Yok

Overwatch Steam CdKey Satın Al, Ucuz Overwatch Steam Gift Satış Fiyatı

Diablo, Starcraft, Warcraft, World of Warcraft serisi oyunlarla ününe ün katan bilgisayar ürünleri üreticisi Blizzard Entertainment firması son çıkardığı Overwatch oyunu ile de kendinden beklenenleri yerine getirmiş gibi gözüküyor. Firmanın daha önce de denediği gibi FPS oyunlarındaki başarısı kendini bu oyunda da gösteriyor.

Blizzard Entertainment tarafından 2014 yılı Kasım ayında çıkacağı duyurulan oyun birkaç sene içerisinde oyunu oynayan kullanıcıların favori oyunları arasına girdi. FPS türünde, hikaye anlatma ve karakter ortaya çıkarabilme konusundaki becerisi ile daha önce kendinden söz ettiren Blizzard Entertainment firması bu oyunda da özellikle karakterler konusunda gelişmiş niteliklere sahip bir oyun ortaya çıkarmış. Oyun içinde yer alan pek çok kahraman için her bir kahraman takım halinde mücadele ettiğinde takım içindeki konumu açısından kendine has bir yetenek ve rol kazanmaktadır. Oyuncuların en fazla sevdiği özelliklerden biri olan bu karakter zenginliği oyuncuları oyunda tutmak için yeterli bir sebep konumunda. Oyun farklı platformlardan alınabildiği gibi Overwatch originden satın alma olanakları ile de alınabilmektedir.

Overwatch Cd Key Satış Fiyatları

Oyunun hikayesi genel olarak tam bir çatışma düzenine girmiş dünyada karakterlerin takımlar halinde birbirlerine savaş açarak hayatta kalmaya çalışmasını içeriyor. Teknik olarak nişan ekranı şeklinde oynanabilen oyunda tüm hikaye boyunca bu görüntü ile devam ediliyor. Hikaye içerisinde 4 farklı ana topluluk bulunmakta. Askerler, maceracılar, bilim insanları ve farklı olan diye hitap edilen bir gruptan oluşan bu dörtlünün mücadelesi hikayenin çatısını oluşturuyor. Overwatch ismi bu kaos halindeki dünyanın biraz sakinleşmesini sağlamak ve burada barışı sağlamak isteyen kişilerden oluşan timin ismidir. Fakat oyunda Overwatch topluluğunun dağıldığı yıllarla karşılaşıyoruz. İşte bu aşamada oyunun oynayan kişilerin rolleri geliyor. Her bir oyuncu bu timin sağlamaya çalıştığı barışı sağlamak için oyunu oynuyor. İnternet üzerinden uygun Overwatch satış fiyatları ile elde edilebilen oyun sayesinde siz de bu hedef doğrultusunda bir maceraya atılabilir ve dünyayı kötülerden kurtarabilirsiniz.

Oyunda saldıran ve savunan olmak üzere iki takımın mücadelesi üzerinden hikaye ilerlemektedir. Saldıran takım ellerinde bulunan malzemeleri en kısa sürede teslimat yapmak için çalışırken savunan takım da bunun aksine savunma yaparak teslimatı engellemeye çalışır. Oyundaki bir diğer amaç da takımlar için önemli olan bölgeleri ele geçirmek üzerinden ilerlemektedir. Savunan takımlar saldıran takımların Anubis Tapınağı’na, Volskaya Industries’e ve Hanamura’ya yaptıkları saldırıları engellemeye çalışırlar. Farklı platformlardan Overwatch satın alma yolu ile farklı platformdaki cihazlara eklenebilen oyunda oyuncular ilk olarak nasıl bir karakter olmak istediklerini seçerler. Karakter tercihi yapabilecekleri seçenekler arasında oyuncular için maceracı olmaktan asker olmaya, savaşçı olmaktan büyülü güçlere sahip olan keşiş olmaya kadar pek çok karakter alternatifi sunulmaktadır. Her karakter kendine has karakter özelliklerine sahiptir ve bu özellikleri farklı oynayış biçimleri ile etkili hale getirebilir.

Farklı platformlara indirilip kurumları yapıldıktan sonra Overwatch oyunun orijinal bir şekilde oynanmasının sağlanması için CD Key kullanılması gerekmektedir. Oyunu orijinal yapmanın yanı sıra istenilen oyun hesabına uygun şekilde güncellemelerin yüklenmesini de sağlayan bu CD Keylerin satışlarını yapıyoruz. Gameticaret sitesi olarak çok uygun fiyatlarla Overwatch cd key satışı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca oyunda farklı özellikleri bir arada bulabileceğiniz Collector’s Edition versiyonlarına da sahip olabilirsiniz. Tüm bu ürünler sayesinde Origins hesaplarınıza Overwatch oyununu ekleyebilirsiniz. Bu sayede resmi hale gelen oyununuzda çoklu oyuncu desteğinden yararlanarak dünyanın dört bir tarafından oyuncularla buluşarak çok geniş bir kitleyle beraber oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.