PlayStation Network USD

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Playstation Network Card US 10$ - 37 209.83 TL Satın Al
Playstation Network Card US 25$ - 75 521.73 TL Satın Al
Playstation Network Card US 50$ - 189 1,037.79 TL Satın Al
Playstation Network Card US 75$ - 289 1,572.90 TL Satın Al
Playstation Network Card US 100$ - - 2,052.90 TL Satın Al

PlayStation Network

Playstation Newtork, genel itibariyle playstation sahiplerinin internet üzerinden buluştuğu bir servis platformudur. İşte yine bu sistem üzerinden oyun satın alma, tema indirme, DLC yükleme, kampanya, oyun itemi gibi işlemleri Playstation Network Card satın alma ile gerçekleştiriliyor ki, bu da online oyunlarda eşya satın almak için kullandığımız e-cüzdan işlevi görmektedir.

Playstation Store, playstation kullanıcıları için bir nevi e-dükkân niteliği taşıyor. Yine bu dükkân üzerinden uygulama, tema, DLC alımı yapılabilmektedir. Aynı zamanda bu pazar içerisinde henüz çıkacak oyunların ön tanıtımı amaçlı demo versiyonları da indirilerek oynanabiliyor. Playstation Store´un, Xbox gibi diğer konsollarda olduğu gibi bölgeden bölgeye belli bir uygulama ayrıcalığı oluyor. Avrupa, Asya, Amerika bölgelerine göre ayrılan bu uygulamada bölgeden bölgeye belli başlı özel erişimler ve bununla birlikte erişim engellemeleri de yer alıyor. Bu biraz da bölgesel olarak piyasaya sürülen oyunların sürüm tarihinin diğer bölgelerde ileri bir tarihte piyasada bulmasıyla sonuçlanmaktadır. Örnek olarak Sony bir Japon markasıdır; doğal olarak Sony yapımı bir oyunun Japonya´da çıkıp diğer bölgelerde çıkması değişiklik göstermektedir. Hatta bazı oyunların sadece Japon ve Asya´ya özel sürümleri diğer bölgelerde imkânı hiç bulunmayabilir. Keza bildiğiniz üzere Winning Eleven adlı eski futbol oyunu tamamen Asya bölgesine özeldir ve genellikle Avrupa bölgesinde satışı pek yoktur. Bu oyunun Avrupa ve Amerika bölgelerine özel sürümü ise PES adı altında piyasaya sürülmektedir.

Playstation Network USD Satın Alma

Playstation bazlı oyun ve diğer yan sürümlere ulaşmak için iki yöntem izleniyor. İlk seçenekte hesap kartı gibi farklı ödeme seçenekleriyle satın almak. İkincisi ve daha yaygın olanı bir PSN hesabınızda PSN Card aracılığıyla bu e-cüzdana yükleyeceğiniz Playstation Network Dolar ile uygulama veya yan ürünleri satın almanız. Bildiğiniz gibi PSN Card denilen sistem ile yapılan işlemler Dolar kuruna göre yapılıyor. Bunun için Türk lirası ile hesabınıza Dolar alıyorsunuz. Yani o anki Dolar kuru ne derecede seyrediyorsa, yapacağınız alımlar da Türk lirasına göre değişkenlik gösterecek. Ama her şeyden önce bir Playstation Network platformuna üye olmak zorundasınız.

Playstation Store´dan alışveriş yapmanıza yarayan PSN Card belli satış noktalarında alınabilir. Bu kartı satın aldığınızda kart içerisindeki şifreyi hesabınıza girerek aktif edebiliyorsunuz. Daha sonra hesabınıza aktarılan bakiye ile oyun alabilir veya diğer uygulama gibi çeşitlere erişebilirsiniz. Playstation Network Card içerisindeki bakiye harcanıp bittiği zaman, tekrardan satış işlemi yapabilmek için USD eklemeniz gerekecektir. Bunun için PSN hesabınızla konsol üzerinden veya Playstation Network internet sitenizden hesap girişi yaparak kredi kartı gibi ödeme seçenekleriyle Dolar yüklemesi yapabilirsiniz. Diğer ve daha ucuza alabileceğiniz seçenek ise internet üzerindeki oyun e-ticaret yapan sitemizin sunduğu Playstation Network ucuz epin fiyatları üzerinden size uygun seçenekteki herhangi birini tercih ederek alabilmeniz.

Playstation Network E-Pin Aktif Etme Yükleme

Playstation Network usd ucuz epin satın almak için size özel çeşitli ödeme yöntemleriyle var. Kredi kartınız ile güvenli bir ödeme imkânından yararlanabileceğiniz gibi, aynı zamanda mobil ödeme seçeneğiyle de alım işlemi yapabilirsiniz. Sitemizden elde ettiğiniz E-pinleri ise aktif etmek oldukça kolaydır. Satın aldığınız e-pini, PSN hesabınızla konsol veya PS internet sitesinden giriş yaparak menü üzerindeki Redeem Codes seçeneğinde çıkan yere girmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle bakiyenizde bulunan Playstation Network usd ile Play Station platformunda bulunan tüm oyunları Multiplayer, yani çoklu oyunculu ortamda buluşup, karşılıklı veya co-op tarzındaki oyunları dünya çapındaki oyuncular ile kıyasıya bir mücadeleye girebilirsiniz.