Playstation PLUS Card

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Playstation PSN Card TR Kart 3 Aylik - - 160.63 TL Stok Yok
Playstation PSN Card TR Kart 12 Aylik - - 295.83 TL Stok Yok
Playstation PSN Card 3 Months Membership US - 80 368.64 TL Stok Yok
Playstation PSN Card 12 Months Membership US - 211 735.19 TL Stok Yok

Playstation PLUS Card Kodları Satın Al, Ucuz PSN Plus Kart Satış Fiyatları

Sony Playstation 3, Playstation 4 ve PSN için online ortamda oyun oynamak ve oyun indirmek gibi işlemlere yarayan platformunda kullanılan playstation plus card konsoldan oyun oynayanlar için oldukça önemlidir. Oyunların sorunsuz bir şekilde online olarak oynanması ve oyunların internet üzerinden indirilmesini sağlayan bu platforma card süresi kadar üye olunmaktadır. Sitemizde 90 günlük USD, 90 günlük UK, 365 günlük USD ve 365 günlük UK üyelikleri için plus card bulunmaktadır. Bu kartların alınması ile platforma yapılan üyelikte oyunların co-op özelliklerinden MMORPG oyunlarından faydalanılarak oynanması mümkün olabilmektedir. Günümüzde birçok oyun online ortamda kişiler ile oynanabilmesi özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Araba yarışları, RPG ve spor oyunları da online olarak oynanabilmektedir. Bu özelliklerden en iyi şekilde yaralanmak için sitemizden uygun fiyatlar ile playstation plus card kodu satın alabilirsiniz.

Ucuz PlayStation Plus Card

Sony Playstation dünya üzerinde en çok satan konsol markalarından birisidir. Oyunları oldukça keyifli ve yüksek grafik kalitesinde sorunsuz şekilde oynanabilmektedir. Bu sebeple de oyun severler için oldukça önemli bir cihaz olmaktadır. Genel olarak toplanarak konsol başında oyunlar oynansa da bazı zamanlarda yalnız olarak kalınabilmektedir. Bu durumdalar da oyunlardan keyif alınması için online modda veya co-op özelliği ile arkadaşlar ile oynanması büyük keyif vermektedir. Bunun sağlanması içinde plus card ile üyelik alınması gerekmektedir. Sitemizde 3 aylık ve 1 yıllık plus card kodları bulunmaktadır. USD ve UK için oldukça uygun fiyatlar ile playstation plus card kodu satın alma işlemi sitemizde yapılabilmektedir. Kolay bir şekilde sitemize üye olarak plus card kodu satın alabilirsiniz.

PlayStation Plus Card Kodu Satış Fiyatları

Konsol oyunlarının büyük çoğunluğunda online oynamak mümkündür bu sebeple de online şekilde oynun çok daha farklı özelliklerinin oynanması sağlanmaktadır. Özellikle GTA V oyununda online özellikleri oldukça gelişmiştir. Bu sebeple de online şekilde oynamanın konsol ile sağlanması büyük avantaj sağlamaktadır. Bunun yanında alınacak plus card ile sistemden oyunlar indirilebilmektedir. Oyunların DLC paketleri ve farklı özellikleri için dosyaları da indirilebilmektedir. Alınacak 1 yıllık üyelik ile üyelik süresinde belirli sayıda bedava oyun sahibi olunabilmektedir. Bu özellikler konsolda oyun oynamayı seven kişiler için oldukça cezbedici olmaktadır. Sitemizde oldukça uygun fiyatlar ile plus card kodları alınabilmektedir. Ülkemizde USD ve UK için playstation plus card kodu satış fiyatı oldukça uygun fiyatlar tutulmuştur. Bu sebeple de birçok insan sitemizden bu üyeliği satın almaktadır.

Mobil Ödeme İle Ucuz PlayStation Plus Card Kodu

Uygun fiyatlar ile sitemizde plus card kodu satın almak için üye olmanız gerekmektedir. Sitemize oldukça kolay bir şekilde mail adresiniz ile üye olabilirsiniz. Bunun Facebook hesabınız ile birkaç tıklama sonucu da üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra bakiyenize para aktarmak için farklı seçenekler sunulmaktadır. Kolay bir şekilde kredi kartınız ile bakiyenize para aktarabilirsiniz. Bunun yanında banka kartınız ile de bakiyenize para aktarabilirsiniz. Sitemizdeki bakiyenize kartınız olmasa bile mobil ödeme ile para aktarmanız mümkün olmaktadır. Bu seçenekler ile günün herhangi bir saatinde sitemizdeki hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Sonrasında bu bakiyeniz ile kolayca ucuz playstation plus card kodu satın alabilirsiniz. Aldığınız bu kod ile de oyun konsolundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri dakikalar içerisinde yaparak oyun oynamanın keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz. Sitemizden sorunsuz bir şekilde ve güven içerisinde epin, kod ve cdkey alabilirsiniz.