Point Blank

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
5000 NG - 5 5,00 TL Satın Al
10000 NG - 10 10,00 TL Satın Al
26250 NG %5 Bonus - 25 25,00 TL Satın Al
53650 NG %7.3 Bonus - 45 50,00 TL Satın Al
110000 NG %10 Bonus - 90 100,00 TL Satın Al

Point Blank Ng Satın Al, Ucuz Point Blank Ng Satış Fiyatı

Nfinity games firmasının Türkiye'de yayımladığı ve sürekli olarak güncelleme, etkinlik yaptığı üç oyun "Freestyle futbol, H.O.N ve Point blank"  bu online oyunların üçünün de tek ortak noktası var. Hepsi "NG" nfinity gold dediğimiz Point Blank'da da geçerli olan oyun parası ile oyun materyalleri alınmaktadır. Point blank ng bu fps oyunumuzda epin kodu adı ile kullanılarak oyun içerisinde silah, ekipman ve karakter satın alınabilmektedir. Point blank oyunu diğer iki oyunu geride bırakarak Türkiye'de en çok tutulan online oyunlar arasına girmiştir. Diğer 2 oyun ise Türkiye'deki yayın hayatını sonlandırmış ve kapanmıştır. Online oyunların epin kupon ve kodları neredeyse olmaz ise olmaz. Point blank ng kodlarını sitemizde satış fiyatlarına göre ayrılmış 5 farklı seçeneğini bulabilirsiniz. Ucuza Point blank ng bulabilmek zordur ama biz bunu başardığımızı ve tüm online fps oyuncularına olduğu gibi point blank oyuncularına da ucuz ng kodları satışa çıkarmış bulunmaktayız. Sitemizde ucuz point blank ng satış fiyatları bulabileceğiniz sayfa arama motorlarına gameticaret point blank ng yazarak ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız devamlı olarak güncel tutulmaktadır.

Point blank ng'yi kredi kartı, mobil ödeme, kartsız satın alma

Günümüz insanlarının bir çoğunun kullandığı plastik para dediğimiz kredi kartları yada ptt kart gibi içine bakiye yüklenmiş para kartları ile satın alabileceğinizi biliyormuydunuz? Hem de 24 saat boyunca Türkiye Cumhuriyetinde bulunan tüm kartlar ile Pb ng satın alabilirsiniz. Bunun için yardım almanıza bile gerek yok ama gerekirse destek elemanlarımıza konu hakkında sorular sorabilirsiniz. Hatta yakın zamanda paysafecard ile ng yükleme yöntemi bile getirildi.

Örneğin; Soru:Kredi kartı ile taksitli Point blank ng alabilirmiyiz? Cevap: Evet Gameticaret.com'a üye olduktan sonra ki çok basit tek tık ile Facebook'dan yada posta kutunuza gelen mail onaylama yolu ile sitemize üye oldunuz diyelim. Ardından sitemizde bulunan kredi kartı ile 24 saat bakiye yükleme bölümüne tıklıyoruz açılan sayfaya miktar ve kart bilgilerini giriyoruz. Cep telefonumuza gelen koruma mesajına Evet yazıyor ve gönderiyoruz. Point blank ng almak için bakiyeniz yüklenmiştir.

Mobil ödeme ile cep telefonundan ng kodu çekme ve yükleme işlemi için sitemizde bulunan bir kaç yönergeyi takip etmeniz yeterlidir. Bir az fiyatı diğerlerine göre farklı olsa da mobil ödeme zengin işi ve rahatlıktır. Sitemiz bölümünde bulunan mesaj kodlarını yazarak cep telefonundan göndermeniz yeterlidir. İsterseniz ng kuponları cep telefonunuza gelir isterseniz bakiye yükleyip Point blank ng çekebilirsiniz. Kredi kartınız yada bankamatik kartınız yok diye üzülmeyin çünkü banka hesaplarımıza kartsız işlem yapabiliyor ve ng satın alabiliyorsunuz. Bankamatik den kartsız para yatırdıktan sonra ng alabilmeniz için sitemizden ödeme bildir butonunu kullanmanız gereklidir.

Point blank ng yükleme - Point blank ng nasıl yüklenir

Point blank resmi sitesini yeniledikten sonra nfinity gold yükleme işlemini de yeniledi sanıyorsanız. Hayır bildiğimiz yöntemlerin aynısını kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde satın aldığımız point blank ng kodlarını yükleyebiliriz. Point blank ng yükleme de sorun yaşayan oyuncular destek hattımızdan yardım istemelidirler. Güvenilir gameticaret destek personeli sizlere nasıl point blank ng yüklenir - Ng yükleme konusunda sınırsız destek sağlayacaklardır.

Point Blank Ng Nasıl Yüklerim

İşlemi kısaca anlatıcak olur isem; Ng kodu başı 12 sonu 10 haneden oluşan epin kodudur. Resmi Pb sitesine giriş yaptıktan sonra Ng yükle sekmesine tıklayarak ardından açılan sayfanın ilk boşluğuna id yerine 12 haneyi son password tarafına 10 haneyi yazdığımızda Ng kodunuz yüklenmiş olacaktır. 2015 yılının bol "NG"li geçmesini dileyerek konumuzu bitiriyorum.