Pokemon GO

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Google Play 25 TL - 25 25.68 TL Satın Al
Google Play 50 TL - 50 51.37 TL Satın Al
Google Play 100 TL - 100 99.66 TL Satın Al
Google Play 250 TL - - 256.87 TL Satın Al
Google Play 500 TL - - 513.75 TL Satın Al
Google Play 1000 TL - - 1,027.51 TL Satın Al
Google Play USD
Google Play 5$ - - 93.75 TL Satın Al
Google Play 10$ - 38 186.59 TL Satın Al
Google Play 15$ - 57 279.43 TL Satın Al
Google Play 25$ - 96 453.28 TL Satın Al
Google Play 50$ - 192 908.39 TL Satın Al
Google Play 100$ - 385 1,797.68 TL Satın Al
iTunes Gift Card TL
25 TL Apple Store Bakiye - 25 26.01 TL Satın Al
50 TL Apple Store Bakiye - 50 51.96 TL Satın Al

Pokemon Go Pokecoins Satın Alma

Uzun yıllardır bir anime serisi olarak ekranlara yer alan Pokemon sonrasında bir oyun olarak da nintendo oyun konsollarında oynanır şekilde yayınlanmıştır. Oyunda başka bir evrende pokemon adı verilen bu yaratıkları toplamak ve bir takım oluşturmak söz konusu. Pokemon yakalamak için de poke topu atılmaktadır. Bu oyun uzun yıllardır sadece bilgisayar ve oyun konsolu olarak değil birçok farklı alanda da karşımıza çıkmaktadır. Yakın bir zamanda ise akıllı telefonlar üzerinden oynanabilen çok daha farklı bir pokemon oyunu ile karşılaştık. Bu oyunun adı pokemon go bu oyun pokemonları bizim evrenimize ve dünyamıza getirmiş durumdadır. Oyunda sokaklarda dolaşarak ve gerçek zamanlanlı bir harika ile telefonumuzda pokemon bulmaya çalışmaktayız. Şu an itibari ile ülkemizde resmi olarak yayınlamamış olsa bile oyun büyük ilgi görmüş durumdadır.

Pokemon Go Google Play Pokecoins

Oyunu android telefonu olanlar pokemon go Google play ile indirebilecektir. iPhone kullanan kişiler ise iTunes üzerinden bu oyunu indirebilecektir. Oyun ücretsiz olmasına rağmen içerisinde ücretli satın alma bölümleri bulunmaktadır. Bu bölümler sebebi ile Google Play ve iTunes hesaplarının bakiyesinin dolu olması ve içerisinde para olması sizlere avantaj sağlayacaktır. Google Play ve iTunes üzerinden birçok farklı oyun da indirilip oynandığı için buralardaki bakiyeler he zaman kullanılabilmektedir. Bu oyunda da birçok farklı özellik olduğu için ücretli bölümlerin alınması veya özelliklerin alınması mümkün olabilmektedir. Pekomon Go oyunu telefonu elimize alarak sokaklarda gezdiğimiz ve gezeceğimiz bir oyun. İnsanların bu oyunda pokemon bulması için gerçek zamanlı bir harita üzerinde bulunduğu yerin sokaklarında gezmesi gerekiyor. Bu durumda insanlar tarafından oldukça eğlenceli bulunmuş durumda. Herkesin farklı yerlerde pokemon bulması ve bunu alt sokakta pokemon buldum diyerek paylaşması insanları oyuna itmektedir. Oyun daha eğlenceli oynamak için pokemon go Google play epin satın alma işlemi yapılabilir.

Kredi Kartı İle Pokemon Go Pokecoins Satın Alma

Sitemizden kolay bir şekilde pokemon go için Google play ve iTunes e-pinlerini satın alabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlar ile ve kolay bir şekilde sizlere sitemizden birçok online oyunun içeriğindeki para birimlerini arttırmak için e-pin kodu satın alabilirsiniz. Pokemon go oyununu da daha eğlenceli bir şekilde oynamak için sitemiden uygun fiyatlar ile iTunes bakiyesi için e-pin satın alabilirsiniz. Bu sayede oyun içerisindeki ücretli bölümleri ve öğeleri olayca satın alabilirsiniz. Sitemizde pokemon go Google play epin satış fiyatı oldukça uygundur. Kısa sürede kolay bir şekilde sitemizde üye olarak bakiyenizi yükleyebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Sitemize bakiye yüklemek için kredi kartı veya banka kartı kullanabilirsiniz.

Mobil Ödeme İle Pokemon Go Pokecoins Yükleme

Oyunları çok daha eğlenceli ve rahat bir şekilde oynamak için oyun içi satın alam bölümlerini kullanmak gerekebilmektedir. Bunun için sitemizden oyun bakiyenizi yükseltecek e-pin kodlarını kolayca alabilirsiniz. Sitemize kolay bir şekilde üye olabilirsiniz. Bunun için mail adresiniz veya Facebook hesabınızı kullanabilirsiniz. Kısa bir sürede sitemize üye olduktan kredi kartınız ile bakiye yükleyebilirsiniz. Bunun yanında banka kartınız ile de sitemizdeki hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Bunlar dışında mobil ödemeler ile de ucuz pokemon go Google play epin alabilir veya bakiyenizi yükseltebilirsiniz. Bu adımların atılması sonucunda sitemizden kolayca alışveriş yaparak oyun içerisindeki bakiyenizi kısa zamanda yükseltebilirsiniz. Bu sayede de oyunları çok daha eğlenceli ve sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.