Project CARS

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Project CARS - 69 36.77 TL Stok Yok
Project Cars Game of the Year Edition - - 104.58 TL Stok Yok

Projectcars Steam CD-Key Satın Almak

Bilgisayar oyunlarında her zaman birçok farklı türde oyunlar bulunmaktadır. Bu oyunlar içerisinden istediğinizi kolayca seçebilir ve zevkinize göre oynayabilirsiniz. Bu türler içerisinde birçok oyun mevcuttur ve kişiler ilgi alanlarına göre oyunları tercih etmektedir. Bu kategoriler içerisinde araba yarışları ve simülasyonları en çok ilgi gören oyunlar olmaktadır. Günümüzde bu kategoride büyük rekabet yaşanmaktadır. Bu rekabete yeni katılan bir oyunda project cars olmaktadır. Yarış simülasyonu olan bu oyun kısa zamanda büyük bir ilgi toplamayı başarmıştır. Bu ilgiyi alması birçok farklı sebepten dolayı olmaktadır. Öncelikler gelişmiş grafik özellikleri oyunu gerçekten özel yapmaktadır. Oldukça gerçekçi kaplamaları ile oyundaki araç, araç içi ve pistler oldukça özenli olarak oluşturulmuştur. Büyük bir çalışmanın yapıldığı açık bir şekilde görülen oyunda birçok farklı pistte değişik araçlar ile yarışlar yapılmaktadır. Bu güzel ve eğlenceli oyunun bilgisayarda oynanması için steam üzerinden cdkey alınarak mümkün olmaktadır.

Avantajlı Projectcars Steam CD-Key Satın Almak

Sitemizde oyunun bilgisayarda oynanması için uygun fiyatlı projectcars steam cdkey satılmaktadır. Oldukça uygun fiyatı olan cdkey ile oyunu steam ile oynamak mümkün olmaktadır. Oyun içerisinde ilk olarak acemi bir pilot kariyeri başlatılmaktadır. Bu aşamada belirli araçlar seçilerek yarışlara çıkılmaktadır. Yarışlarda başarı kazanıldıkça pilotun seviyesi artmakta ve statüsü de yükselmektedir. Statünün yükselmesi ile farklı pistlerde daha gelişmiş araçlar ile mücadele etmekte mümkün olmaktadır. Oyun içerisinde aracın ayarlarının manuel olarak yapılması mümkün olmaktadır. Pistin durumuna, havanın durumuna ve aracın özelliklerine göre birçok ayarı yaparak, daha etkin bir sürüş yapılabilmektedir. Bunun içinde oyun içindeki mühendisler önemli ipuçları sunmaktadır. Oyun içinde ayrıca taraftarlarda bulunmaktadır ve sosyal medya ile sizlere mesajlar atmaktadır. Oyunun birçok özelliğinden yararlanarak keyifli bir şekilde oynamak için sitemizden projectcars steam cdkey satın alma işlemi ile cdkey alınabilir ve oyun bilgisayarda oynanabilir.

Projectcars Stream CD-Key Satış Fiyatı

Uygun fiyat ile alacağınız cdkey ile oyunu oynayabilir ve oldukça gerçekçi grafikleri görebilirsiniz. Oyunun en önemli özelliği, kaliteli araba yarışlarında olduğu gibi grafikleridir. Oldukça gerçekçi ve araçlarda birebir modelleme yapılmıştır. Araçların iç görüntüleri de oldukça güzel ve etkileyicidir. Araç içi kamerası ile araba kullanıldığında gerçekten araç içerisinde olma hissi tadılmaktadır. Aracın dış kısmını ve iç kısmı yanında pistlerinde oldukça güzel bir şekilde modellendiği görülmektedir. Oyun içerisinde diğer araçlar ve onlarla olan temaslarda oldukça gerçekçi şekilde tasarlanmıştır. Sitemizden uygun projectcars steam cdkey satış fiyatı ile alabileceğiniz cdkey ile oyunu bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Oyunun en önemli özelliklerinden biriside kullanışıdır. Özellikle direksiyon seti ile oldukça gerçekçi bir kullanış mümkün olmaktadır.

Ucuz Projectcars Steam CD-Key Satışı

Simülasyon olarak yapılan oyunun klavye ve direksiyon seti araçlar ile oynanması fazla keyif alınmasını olumsuz etkileyecektir. Oyunun en iyi şekilde oynanması ve araç kullanma hissinin yakalanması ile yarışlarda başarı sağlanması için direksiyon seti ile oyunun oynanması oldukça önemlidir. Günümüzde simülasyon tarzındaki neredeyse tüm araba yarışları artık direksiyon setleri ile oynanmaktadır. Bu sayede araç içi kamerasından gerçek bir araba kullanıyor hissi tam olarak yaşanabilmektedir. Oldukça gerçekçi ve etkileyici grafikleri, bol özellikli kariyer modu, geniş araç seçenekleri ve pistler ile oyun araba yarışı meraklılarının ilgisini toplamaktadır. Sitemizden ucuz projectcars steam cdkey alımı yapılarak oyun bilgisayarlarınızda oynanabilmektedir. Sitemize kolay bir şekilde üye olarak ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanarak bakiyenizi yüklemeniz ile oyunun cdkeyini alabilir ve oynayabilirsiniz.