RigorZ

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
RigorZ VIP Karti 1 Gün VK1 2 3.02 TL Satın Al
RigorZ VIP Karti 7 Gün VK7 11 15.09 TL Satın Al
RigorZ Premium 7 Gün + 250GC VIP7 10 15.09 TL Satın Al
RigorZ Premium 30 gün + 1500GC VIP30 30 45.26 TL Satın Al
RigorZ 2.000 GC GC2 9 15.09 TL Satın Al
RigorZ 6.000 GC GC6 20 30.18 TL Satın Al
RigorZ 10.000 GC GC10 30 45.26 TL Satın Al
RigorZ 14.000 GC GC14 40 60.35 TL Satın Al
RigorZ 18.000 GC GC18 50 75.44 TL Stok Yok
RigorZ 36.000 GC - 100 150.88 TL Satın Al
RigorZ 100.000 GC - 250 453.19 TL Satın Al

RigorZ Gc Kodları Satın Al, Ucuz RigorZ Premium Gc Epin Satış Fiyatları

Bir Türk firmasının geliştirdiği FPS bakış açısıyla oynanan RizorZ, survival türünde sunduğu gerilim dolu aksiyonla sadece Türkiye´de 350 bine yakın oyuncu kitlesine sahip. Oyun Türkçe dil desteğiyle ve basit bir kavrayışa sahip olmasından dolayı özellikle 15-20 yaş arası oyuncuların büyük ilgisini çekiyor. RigorZ oynayabilmek için öncelikle resmi sitesine girerek üye olmak gerekiyor. Daha sonra bir client kurulum dosyasını bu site üzerinden indirerek yükleme işleminden sonra oynayamaya başlayabiliyoruz. Hikaye temelinde mutasyona uğramış insanların saldırısını tema alarak ilginç bir anlatımla başlayan oyun, bu konuyu ele alan diğer online oyunların kalitesine de yaklaşmış bulunuyor.

Oyun hikâyesine kısaca değinecek olursak, salgın bir hastalığın bu evrendeki insanların hemen hemen tamamını mutasyona uğratıp geriye kalan sağlıklı insanların başına bela olduğu bir temel üzerine inşa edildiğini görüyoruz. İşte biz de, gördüğü her fırsatta umarsızca saldıran bu mutasyonlardan mümkün olduğunca kaçarak veya savaşarak hayatta kalmaya çalışacağız. Virüsü karşı önlem almak neredeyse imkânsız bir hale gelmiş. Bu ortamda bizlere silah, cephane, yiyecek, su gibi hayatta kalmayı sağlayacak malzemeler lazım ve bunların birçoğu şehir merkezlerinde yer alıyor. Kırsal alanlar bir nebze olsun güvenli olsa da, bu malzemeleri toplamak için artık yıkık dökük olan merkezlere gitmemiz gerekecek. Tabi, oralarda hayatta kalmak ise bizim becerimize kalmış. Şu an Rigorz Gc satın al ibaresi yok, zira oyun tamamen ücretsiz.

İçerik olarak RigorZ, bir hayatta kalma oyununda olması gereken belli öğeleri de serpiştirerek bizi yarı yolda bırakmıyor. Özellikle şehir merkezlerinde ve yerlere düşmüş birçok item, silah gibi malzemelere rastlayabiliyor. Ki bunlar da oyunun devam eden zamanlarında bize bazı avantajlar sağlayacak. Bu malzemeleri dilerseniz kendiniz kullanabilir, dilerseniz de diğer oyuncularla ticaret yapabilirsiniz. Seviye sistemi de iyi sunulmuş. Oyun içerisindeki kararlarınıza göre ulaşılan seviyelerde oyun size bir nam veriyor. Örneğin, sürekli diğer oyuncuları öldürerek seviye atlamanız dâhilinde size bir “hain” unvanı veriliyor ki, bu da diğer oyuncuların size karşı tutumunu belirleyebiliyor. Benzerlerine göre RigorZ´yi tamamen farklı kılan özelliği de bu zaten. DayZ gibi oyunlarda eline keskin nişancı tüfeği alarak harita içerisindeki diğer oyuncuları indiren kişiler herhangi bir ceza puanı veya kötü unvan alamıyordu. Bu açıdan RigorZ, içerdiği bu yenilikle diğer oyunlardan sıyrılıyor.

Oyundaki bütün eşyalar sırt çantanızda toplanarak envanter listenize düşmektedir. Burada su, silah ve sağlık arttıran çeşitli itemleri muhafaza edebilirsiniz. Özellikle düşük seviyedeki oyuncuların mutasyona uğramış insanlar tarafından kolaylıkla yok edilip bütün malzemelerinin heba olabileceğini söyleyebilirim. Bunun için hızlı bir şekilde üst seviyelere tırmanmanın en etkili yolu bir Rigorz premium e-pin kodu satın alarak hayatta kalma mücadelenizi kolaylaştırmada geçiyor.

RigorZ Premium Avantajları

Oyun başlangıç olarak ücretsiz. İleride de herhangi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Ancak Premium hesap alabilme imkânı sağlayan yapımcılar, bu hesapla oynayanlara belli avantajlar sunuyor. Örneğin daha uzun can barı, koşma yeteneği, iki kat fazladan malzeme bulma şansı, yine fazladan tecrübe puanı gibi kolaylıklara sahip olabiliyorsunuz. Bunun yanında, oyunda büyük öneme sahip güvenli bölgelere yürüyerek ulaşmak zorunda kalmayıp, uzun bir süre açlık yaşamayarak diğer kullanıcılara göre bir adım önde olma olanağı var. Sitemizde oldukça ucuz Rigorz premium ile siz de Premium kullanıcılarına özel serverlere erişim sağlayabilir, oyunun sunduğu bu tip avantajlardan yararlanabilirsiniz. Veya 7 günlük Rigorz Vip kartı ile de geçici de olsa aynı özelliklere sahip olabilirsiniz.