Rocket League

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Rocket League - 26 31,37 TL Satın Al
Rocket League Game of the Year Edition - 28 69,58 TL Satın Al

Rocket League Steam Cd Key Satın Alma

Psyonix tarafından ilk olarak 2008 yılında piyasaya sürülen Rocket League, roketle çalışan araçların havadayken özel yeteneklerini sergileyerek maç yapması ile çılgın birinin tutarsız fikri gibi geliyordu, ancak zaman gösterdi ki en tuhaf oyunlar bile eğlenceli olduğu vakit sağlam bir kitle tarafından beğenilebiliyor. Rocket League içerisinde savaş arabalarının süpersonik akrobasiler sergilediği, bir dondurma kamyonunu ezerek ilerleyebildiği, takip ve ekip çalışması ile hücum, savunma gibi taktiksel detayları da uyguladığı eğlenceli bir oyun olarak dikkat çekiyor. Her ne kadar 18 yaş altı grubu amaçlansa da, orta yaş grubunun da keyifle oynayabileceği bir kapışma söz konusu.

Ana modda farklı takımlar (1v1, 2v2, 4v4) karşı karşıya gelebiliyor. Bunların çoğu dev bir topun peşinde hem yarışarak birbirini kovalıyor, hem de topla birlikte futbolun gerektirdiği kuralları uygulamak. Oyunu oynayabilmek için futbol veya araba yarışı hakkında bir şey bilmek gerekmez. Kurallar basit: parlak ışıkların etrafında olabildiğince hızlı sür, neon renkli arenalarda havalı hileler yap, rakibini ekarte et ve futbol oyna. Rocket League, her ne kadar basit bir kavrama özelliğine sahip olsa da, oynadıkça daha eğlenceli ve hatta bağımlılık yapacak derecede güzel olabiliyor. Rocket League Steam Gift satış fiyatı steam üzerinde şu an tüm indirilebilir içerik ve DLC´lerle birlikte 61 TL gibi cüzi bir rakamda. Ancak sitemizden ayacağınız Rocket League steam cd key kodu ile tüm içerikler dâhil yarı fiyatına sahip olabiliyorsunuz.

RC´deki en beğenilen özellik fiziksel tepkiler. Zira bu özellik zaten oyunun ana iskeletini oluşturan “eğlence” unsurunu da ortaya çıkarıyor. Araların neredeyse tüm aparatlarıyla etkileşime geçebiliyor. Şöyle ki, bir aracın tamponu, çatısı, tekerleği, kaputu gibi parçaları hem bir gol canavarı, hem de savunmaya dönük işlev görüyor. Arabanın kaputuyla gol atabilir, rakibin tekerleklerinden yine top kapabilirsiniz. Bunlar, oynadıkça insana mükemmel bir duygu veriyor doğrusu. Tekrar tekrar yapabilmek için kendinizi motive ediyorsunuz ve böylelikle oyun kendisini daha fazla oynattırmayı başarıyor.

Single Player seçeneği zaten bir futbol oyununun olması gereken modu. Rocket League´de de tek oyunculu bu mod da başarılı bir şekilde yansıtılmış. İlk önce tek kişi olarak yapay zekâ ile kapışıyoruz. Oynadıkça tecrübe kazanıyor ve ileriki seviyelerde daha zorlu rakiplerle karşılaşma imkânı elde ediyoruz. Bu rakipler inanılmaz seviyede güçlüler ve öyle aptal yapay zekâ görünümünden oldukça uzaklar. Online modda işin tozunu atmış gerçek bir rakipten farkları yok. Bu sebeple sadece online mod değil, tek oyunculu sistem de eğlencenin dibine vurmak için bizlere iyi bir seçenek vaat ediyor.

Araçların ileri geri hareketlerinin bunlarla sınırlanmaması tam yerinde olmuş. Çünkü o kadar akrobasi hareketlerini yaparken, koca bir sahada top koştururken zıplamamak oyunun ismine yapılan bir hakaret olarak kalırdı. Ve oyunun dinamiğine büyük ölçede etki ediyor. Top sürerek size orta yapan bir arkadaşınızın topuna havaya uçarak gol atmanın keyfi bir başka. Oyunda bir de turbo etkisi var. Turbolar bilindiği gibi araçlara ani ivme kazandırır. RC´de de buna benzer şekilde turboları doğru zamanda kullanarak hız kaynağı yaratabilir, kendimizi metalden bir Ronaldo haline dönüştürebiliriz. Tabi, bunlar kısa bir süreliğine oluyor. Ayrıca topun tekniğini iyi kullanmak gerekiyor. Özellikle turbo halindeyken topu ayakta tutmak ustalık istiyor.

Rocket League Steam CD Key Satş Fiyatları

Oyunun gelmiş en eğlenceli halinin DLC ve eklentilerle olduğunu söyleyebiliriz. Tüm bu eklentilerle birlikte, arkadaşlarınızla birlikte online dünyada oynayabilmek için sitemizden Rocket League ucuz steam cd key satın alabilirsiniz. Rocket League mobil ödeme ile satın alma veya kredi kartı ile satın alma seçenekleri sizlere özel sunulmuş durumda.