S4 League

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
1030 Aeria Points - 87 171.52 TL Stok Yok
2100 Aeria Points - 34 343.04 TL Satın Al
3240 Aeria Points - 17 514.56 TL Satın Al
5500 Aeria Points - 58 857.59 TL Satın Al
8550 Aeria Points - 326 1,247.40 TL Satın Al
11600 Aeria Points - 342 1,663.20 TL Satın Al

S4 League Ap Kodları Satın Al, Ucuz S4 League Ap Epin Satış Fiyatları

Japonya´da çıkarak tüm dünyayı salan Anime furyasının örneklerini çeşitli oyun, çizgi film, çizgi roman gibi sanatsal çalışmalarda gördük. Dünyada bu türün oldukça geniş bir kitlesini göze alırsak, geçiş eserlerin tutması ve ileriki çalışmaların da beğenilme ihtimali oldukça yüksek. Bu durum haliyle oyunlara da yansımış durumda. Büyük oyun firmaları milyon dolarlar akıtarak riske girmek istemese de özellikle Japonya ve uzak doğu genelinde haberimizin olmadığı kaliteli Anime oyunları oynanıyor. Final Fantasy gibi taktiksel RPG buna en büyük örnek. Son 10 senede online oyun dünyasının özellikle gençler tarafından epey sevilmesiyle Anime konseptli oyunlar da bunların beğenisine sunuldu. Bu tür oyunlar arasında tutulan, sevilen S4 League, TPS yapısıyla bu türe yeni bir soluk getiriyor. S4 League, sadece beğenisi dünyayla sınırlı kalmamış, ülkemizde de epey sevilen bir online oyun haline gelmiştir.

S4 League, aslında ülkemizde geç keşfedilse de, resmi çıkış tarihi oldukça eski. İlk olarak 2003 yılında NCSoft firması tarafından Güney Kore´de piyasaya sürülen oyun, çeşitli ortaklıklarla ve geliştirmelerle günümüze kadar ulaştı. 2006 yılında Japon oyun piyasasına giriş yaparak uluslararası genişleme başlangıcının ilk işaretlerini verdi.

Oyun sunucuları arasında Türkçe server de var. Öncelikle istediğimiz bir sunucuyu seçerek toplamda 8 tane olan kanaldan birisine giriyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken nokta, belli seviyelere kadar girilen belli başlı kanalların olması. Yani seviye atladıkça daha profesyonel oyuncularla karşılaşabileceğiz. Bize uygun olan kanalı seçtikten sonra karakterimizin karşımıza çıktığı bir ekran beliriyor. Diğer online oyunlara nazaran S4 League karakter oluşturma pek detaylı durmuyor. Geliştirme seçeneklerinin daha çok seviye atladıkça yapıldığını söyleyelim. Oyun boyunca en önemli malzeme aeria points denilen ve parayla eş değer konumda bulunan AP. Size uygun en ucuz S4 League ap, sitemizde liste şeklinde sıralanmış durumda. Bunlarla oyun sırasında silah, zırh, iyileştirici kostüm gibi birbirinden çeşit ve oyunda hayati öneme sahip itemleri satın alabilirsiniz. S4 League ap e-pin kodu ile hem rakiplerinize gözdağı verecek, hem de oyunu daha zevkli kılma imkânına erişeceksiniz.

Oyun başında detaylı karakter oluşturma olmasa da, oyun sırasında oluşturduğumuz karakteri geliştirebiliyoruz. Aynı zamanda belli seviyelere ulaştığımız zaman yeni karakterler yaratmak da mümkün. İlk bakışta bunun bir anlamı yokmuş gibi duruyor. Ancak özellikle bir kapışmanın ortasında farklı karakteri maça sokmak büyük yararlar sağlıyor. Tıpkı yedek oyuncu gibi, kenardan aldığımız yeni karakterimiz maçın gidişatına etki edebiliyor.

Toplamda 7 farklı modla S4 League, bize geniş bir mod yelpazesi sunuyor. Bunlar Chaser, Captain, BR, Deatmatch, Arcade, Practice ve Touchdown. Ancak çoğu oyuncu genellikle Deatmatch moduna ilgi gösteriyor. Toucdown ve Chaser gibi modlar daha çok eğlenmek için oluşturulmuş durumda ve bu eğlencenin hakkını da verdiğini belirtebiliriz. Bunlar daha çok bir spor müsabakası şeklinde geçiyor ve özellikle BR modunda sizi birçok kişinin kovalayıp kaos ortamı oluşturduğunu görmek müthiş bir duygu veriyor ve keyifli dakikalar geçirebiliyoruz.

Oyunda makineli silahlardan tabancalara kadar yine 7 farklı silah çeşidi var. Silahlar öyle sadece üstün körü düşman yok etmek için kullanılan bir araç değil. Daha çok stratejik unsurlara da yer verilmiş. Örneğin bir silahla rakibinizi sersemletebilir, hemen üzerine alacağınız ateşli silahla son vuruşu yapabilirsiniz.

S4 League AP Kod Nasıl Yüklenir?

Öncelikle sitemizden bir S4 League ap kod satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bunun için kredi kartı veya mobil ödeme yöntemlerinden birini kullanabilirsiniz. Sitemizden satın aldığınız S4 League ap kod için http://tr.s4league.aeriagames.com/ adresini ziyaret ederek hesabınızla giriş yapın. Sağ üst köşede yazan “AP Satın” al seçeneğinden sonra E-Pin seçeneğini işaretleyerek devam edin. Karşınıza çıkan metin kutucuğuna kodu girdiğinizde yükleme işlemi tamamlanmış oluyor.