Sevencore

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
500 Wcoin Webzen - 20 30,88 TL Satın Al
1000 WCoin Webzen - 40 61,74 TL Satın Al
2000 WCoin Webzen - 80 123,49 TL Satın Al
3000 WCoin Webzen - 120 185,23 TL Satın Al
5000 WCoin Webzen - 200 308,74 TL Satın Al
10.000 Wcoin Webzen - 401 617,46 TL Satın Al

Sevencore Wcoin Kodları Satın Al, Ucuz Sevencore Wcoin Epin Satış Fiyatları

Sevencore aslen gPotato tarafından yayınlanan ve Noria tarafından geliştirilen yepyeni bir MMORPG oyunudur. Şu an Ignited Games tarafından sunuluyor. Sevencore, teknolojiyle fantezinin ortak bir post-apokaliptik evrende gelişmiş hikâye çizgisi, PVE ve PVP çatışma sistemi, müthiş hava çatışma sistemi, zindanlar, bosslar, raidler, crafting, görev ve daha fazlasını boş rolde belli hayvanları sürerek dövüşebileceğimiz zengin bir yoldaş çeşidi sunan oyun olarak dikkat çekiyor. Oyun, görsel yapısı füzyon-fantezi sanat stiliyle bezenerek diğer online oyunlarından ayrılıyor ki bu MMORPG oyunlarında pek alışık olmadığımız unsur. Ve hepsinden önemlisi Sevencore Wcoin satın alma gibi bir zorunluluğumuz olmayan free to play (oynaması ücretsiz) muhteşem bir oyun.

Sevencore, MMORPG oyuncuları derin ve ilgi çekici fütüristtik, bilimkurgu hikâye çizgisinde kaybolacağı bir dünya sunmaktadır. Olukça kaliteli görevler, öyle boş durmayan NPC´ler, kendine has benzersiz oyun tarihi ve kültüre dayalı hikâye olarak farklı anlar yaşayacaksınız. Atlanılan her seviyede oyuncular, oyunun sunduğu büyük resmi anlamak olduğu kadar, Sevencore dünyasının tarihinin arkasında duran olayları ve motifleri bir araya getirmek mümkün olacak ve sonuçta yeni bir oyun dünyasını şekillendirecek bir güç haline gelecek.

Hikâye unsuru, RPG´lerde dâhil her fantezi oyununda olduğu gibi derin bir çizgiye sahip. Hatta müthiş bir sunum gerçekleştiriyor. Post-apokaliptik (kıyamet sonrası) bir dünyada eski güçlerine ulaşmaya çalışan grupların çatışma ortamını ve bu ortamda sivrilmek isteyen karakterlerin mücadelesini konu alan Sevencore, sade bir ara yüz, grafiksel kalite, iyi çizilmiş karakterler ve karmaşık olamayan hoş yapısıyla başarılı bir şekilde bizleri bekliyor. Başlangıçta, oyuncular Sion, Nuuk ve Brutus denilen üç farklı ırktan herhangi birini seçmekte serbestler. Her ırk ve sınıf kendi kültürel farklılığını öne çıkaran benzersiz büyü, zırh ve silah gibi oyuncuların Sevencore dünyasında rakiplerine meydan okuyacağı çeşitlilik üzerine çekiyor.

Oyun içerisindeki konular birbirleriyle farklılık gösteriyor. Şöyle ki her tasarlanan mekânlar, arka plan müzikleri gibi çevresel dinamikler konuya göre belirlenmiş ve atmosfer bir MMORPG oyununda alışık olmadığımız kadar etkileyici düzeyde. Grafiksel tasarım oldukça hoş. Yer yer tünemiş otlar bile oyundaki çevresel canlılığın farkına varmamızı sağlıyor. Görsel tasarımın yanında fiziksel etkileşime baktığımız zaman yine aynı kalitede portreyle karşı karşıya kalabiliyoruz. Skill tepkimeleri, yakın dövüş etkileşimleri ve tüm animasyonlar çok başarılı. Sıradan bir online oyun değil, neredeyse yüksek bütçeyle piyasada yer eden bir oyun kalitesinde olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Oyun sınıfları Warrior, Hunter, Archer, Gunnar, Mage gibi türlere ayrılmış durumda. Bu sınıfların MMORPG oyunlarında olduğu gibi farklı özelliklere sahip şekilde seçimimize sunuluyor. Örneğin, Warrior sınıf ile daha büyük hasarlar verebiliyoruz, aynı şekilde Archer ve Gunnar ile yakın dövüşten ziyada düşmana uzak bir mesafeden güçlü hasar verebiliriz ancak Warrior´a göre daha kırılgan bir yapıya sahip. Mage sınıfı ise iki türe ayrılarak farklı özelliğe göre şekilleniyor. Bunlar Wand ve Staff kullanan iki grup. Sevencore Wcoin Kodları satış fiyatı olmayan ücretsiz oynanabilme özelliğine rağmen sunduğu yenilik ve çeşitlilik ile MMORPG oyuncularına keyifli bir oyun deneyimi vadediyor. Yine sitemizden ucuz Sevencore wcoin alarak oyun içi özel eşyalar gibi avantajlar ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Sevencore Wcoin E-Pin Nasıl Yüklenir?

Sitemizden kredi kartı veya mobil ödeme ile satın aldığınız Sevencore wcoin e pin kodu için ilk olarak htpp://en.sevencore.webzen.com/ adresinden giriş yapın. Daha sonra sağ üstte beliren “WCOIN” seçeneğine girin. Karşınıza çıkan sayfada “E-pin” seçeneğini tıkladığınızda “Coupon Entry” sayfasına giriş yapacaksınız. Sitemizden almış olduğunuz Wcoin E-pin kodunu karşınıza çıkan metin kutucuğuna girip “Continue” butonuna tıkladığınızda işlem tamamlanmış oluyor.