Shaiya Online

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
500 Aeria Points 5$ - 87 32.51 TL Satın Al
1100 Aeria Points 10$ - 34 65.00 TL Satın Al
2300 Aeria Points 20$ - 17 130.01 TL Satın Al
2950 Aeria Points 25$ - 58 162.51 TL Satın Al
6000 Aeria Points 50$ - 326 315.16 TL Satın Al
12500 Aeria Points 100$ - 342 630.33 TL Satın Al

Shaiya Online Aeria Points Kodları Satın Al, Ucuz Shaiya Ap Epin Satış Fiyatları

Özellikle 2005 yılından itibaren MMORPG türü oyunlarda başlayan online furyası, günümüzde de varlığını devam ettiriyor. O dönemlerde çıkış yaparak halen kemik kitlesinin oyun içerisinde varlığını sürdürdüğü uzun ömürlü pek oyun olmasa da, ardından gelen yeni nesil kitleyle bu dalga devam etmekte. Bu tür oyunların bu kadar sevilmesinin en büyük özelliği, kuşkusuz ki kişinin kendisini oyun karakteriyle özdeşleştirmesidir. Keza oyunun temeli de rol yapma unsurunu içerisinde barındırdığından mütevellit, oyuncu-karakter ilişkisinin bu derece benimsenmesi de kaçınılmaz. Online oyun dalgasının yükselişe geçtiği dönemde çıkış yaparak ilk günkü tazeliğini koruyan oyunlardan biri de Shaiya Online. Aeria Games tarafından 2007 yılında oyuncu beğenisine sunulan MMORPG tarzlı online oyun olan Saiya Online, zamanda aldığı beğenilerden ötürü otoriter oyun dergileri tarafından da çeşitli ödüller alarak adını oyun tarihine kazımıştı.

Shaiya Online Ap E-Pin Kodu

Oyunda bir çok unsurun kilit noktası AP satın almada geçiyor. AP satın alma işlemlerini Shaiya Online kredi kartı ile satın alma ve mobil ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz. En ucuz Sahiya Online e pin kodu aldığınızda www.aeriagames.com ilk olarak adresinden oturum açtığın. Daha sonra “Ap Satın Alın” sekmesi, “E-Pin” seçeneği ve karşınıza çıkan metin kutucuğuna Shaiya Online e pin kodunu girerek yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Shaiya Online Oyun İçeriği

Elfler, karanlık tarafta olan Vailler´le yaptıkları uzun süreli savaşların sonunda itibarlarını kaybederler. Kötülüğün hüküm sürdüğü dünyada artık umutlarını kaybetmiş olan Elfler, kendi tanrılarından yardım isteyerek, başka dünyalara açılan bir kapıyla karşılaştılar. Bu kapıdan gelen insanlar ile Elfler kötülüğe karşı ittifak yaptılar ve iyilikle kötülüğün en uzun sürecek savaşı bu şekilde başladı. Shaiya miti, gerçekten Kore mitolojinde bulunan bir karakter. Oyun ise bu mitolojik karakteri fantezi dünyasının genel kabul görmüş ırklarıyla bir araya getirerek ortaya bir bütün çıkarmış durumda. Oyunun temel dünyası iyi ve kötü tarafı el alıyor. Bir tarafta insanlar ve elfler; diğer tarafta ise kötülükle beslenen Nordein gibi karanlık sınıflar mevcut.

2007 yılında piyasaya sürülmesine rağmen Shaiya Online üzerinde herhangi bir grafik düzenlemesi yapılmadı. Ancak aradan geçen uzun bir zamana göre görsel olarak halen canlılığını sürdüren bir oyunla karşı karşıya kalabileceğimizi söyleyebiliriz. Çünkü karakter detayı, çevre kaplama kalitesi, animasyonlar, fizik etkileşimleri gibi bir oyunun temel taşlarını oluşturan unsurlar ilk günkü değerini yitirmemiş durumda. Özellikle fiziksel etkileşimi bir çerçeveye alırsak, MMORPG oyunlarında özel bir konumda olan skill tepkimelerinin oldukça iyi sonuç verdiğini görüyoruz. Yakın dövüş refleksleri; silahlı, özel kabiliyetli hareketler diğer MMORPG oyunlarına nazaran çok önde. O dönemler piyasada çıkış yaparak, bugünün oyuncu nesline göre çamur gibi gelen grafikleri ve ucuz fizik animasyonlarını göz önüne aldığımızda, Shaiya Online farklılığını da anlamış oluruz.

Oyundaki karakterler 7 sınıfa ayrılmış durumda. Bunlar; zırhlarla kaplı ve savunma yönü güçlü Defender, hasar gücü yüksek ve yakın dövüş ustası Fighter, dayanıklılık gücüne sahip Ranger, uzak mesafeli saldırılar için Archer, hekim görevi gören Healer ve büyücülük konusunda ön plana çıkan Mage gibi sınıflar var. Bunların yanında iki türlü zorluk seviyesi mevcut; Hard Mode ve Ultimate Mode. Zorluk seviyeleri bu türden oyunlara aşinalık durumuna göre seçilebiliyor. Ancak Ultimate modu tamamen usta oyuncular için. Çünkü bu zorluk seviyesinde karakteriniz öldüğü zaman bir şekilde tekrar canlandırılması gerekiyor. Aksi takdirde o karakter oyundan silinebiliyor. Oyundaki para sistemi Aeira Points´e göre işliyor. Yani Shaiya Online ap ile oyun içi itemlere sahip olabileceğiniz gibi, karakter geliştirmesinde de bulunabilirsiniz.