Sid Meier's Civilization VI

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Sid Meier's Civilization 6 Steam Key - 172 35.77 TL Satın Al
Sid Meier's Civilization VI: Gathering Storm - - 162.26 TL Stok Yok
Sid Meier’s Civilization VI: Rise and Fall - - 140.48 TL Stok Yok

Sid Meier's Civilization VI Steam Key Satın Al Seçeneği

Civilization serisi, sıra tabanlı strateji oyunları arasında en büyük hayran grubuna sahip olan oyunların başında gelir. Oyun, ortaya çıkış tarihi olan 1991 yılından beri sürekli artan popülaritesiyle oyunseverleri kendisine yaklaştırırken; kendi içerisinde bazı yeniliklerin arayışına gitmiştir. Arayışlar, oyunun temel mantığı üzerinde değil; çağın verdiği yetilerle oyunu daha güzel hale getirmeye yönelik bir şekilde oyuna renk katar. Yani aradan bunca yıl geçmesine rağmen sıra tabanlı oyun stratejisinde bir değişiklik olmazken, birtakım farklılıkların oyunun yapılarında değişiklik yaratır; oyunun başarılı bir şekilde yükselmesinde belirleyici olur. Bu durumların nedenine varmadan, Sid Meier’s Civilization VI Cd Key satın al seçeneğine bakmadan önce; oyundaki temel özellikleri, mantığı inceleyelim.

Bu Sıra Tabanlı Strateji de Neyin Nesi?

Sıra tabanlı strateji, en basit şekilde satranç oyunlarında karşımıza çıkar. Ortada hamleleri kullanma açısından bir strateji ve o stratejiyi uygulama noktasında sıra olur. Karşılıklı yapılan hamleler, kontra hamleler ile çözülür ya da karşı taraf böylece bertaraf edilir. Amiyane tabirle önce A oyuncusu sonra da B oyuncusu hareket eder; mevcut hareket, oyunculardan biri üstünlük kurana kadar kendisini yeniler. Civilization serisi, söz konusu bilgisayar oyunları olduğunda sıra tabanlı stratejinin babası olarak kabul edilir; kendisinden sonra çıkan birçok oyuna da rehberlik eder. Sid Meier’s Civilization VI satış fiyatları, öncelikle strateji özelliği ve o özelliği nasıl yansıttığına bağlı olarak değişir.

Oynanış Mantığı?

Oyunda var olan uygarlıklar, birbiri ile mücadele ederek birbirine üstünlük kurma yarışına girer. Dilediğiniz uygarlığı seçebilir, uygarlığın askeri birimlerinden yararlanırken; diğer özelliklerine göre temel stratejinizi belirlersiniz. Civilization V, Türklerin ilk kez yer aldığı Civilizaiton oyunu olma özelliğini taşır. Oyundaki her uygarlık, kendisine ait yüce bir liderle temsil edilirken; seçilen lider, sembolik bir biçimde milletine artı özellikler kazandırır. Daha önce Osmanlı Türkleri olarak yer aldığımız oyunda bize Kanuni Sultan Süleyman liderlik etmiş, oyunu oynamamız için adeta itici bir güç olmuştur. Sid Meier’s Civilization VI kredi kartı satın alma seçeneği önümüzde dururken; yeni liderimizle buluşmanın heyecanı, bizi sarsıyor!

Oyundaki İlerleyiş!

Oyunun temel mantığı, ilerleyiş için direkt bağlantı kurar; zaten oyuna çok kısıtlı kaynaklarla başlayıp, yüksek bir uygarlık kurmanız gerekir. Aksi takdirde bahsedilen durumu gerçekleştiren bir diğer millet, sizi yok eder ve oyunu kazanır! Uygarlık kurma aşamasında keşif, savaş, ticaret, tarım, yapılanma, eğitim gibi birbirinden farklı birçok alanı kontrol etmelisiniz. Seçtiğiniz millet, kendince artılara sahip olabilir; ama karşı tarafın da sizde olmayan değerlere sahip olabileceğini unutmayın! Belirleyeceğiniz strateji, yalnızca sizi değil; oyundaki her milleti yakından etkiler. Sid Meier’s Civilization VI mobil ödeme ile satın alma seçeneğini aktif şekilde önünüze sunar; alacağınız cd key ile oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Son Söz!

Civilization keyifli vakit geçirmenize, zihninizin efektif bir şekilde çalışmasına, yeni stratejiler oluşturmanıza ortam hazırlar. Daha önce Civilization oynamış olanlar, söylenenlerden fazlasının da ortaya çıktığını bilir; fakat ilk kez Civilization oynayacaksanız, oyunu satın alıp bu heyecana başlamalısınız. Oynadıktan sonra fark edeceksiniz ki oynadığınız oyun, gerçek hayatla birebir noktalar içerir. Sid Meier’s Civilization VI ucuz kodları, size oyun içerisinde yeni kampanyalar ve ek paketler getirirken; aynı zamanda oyundaki birimlerin üniformalarını dahi yenileyebilir. Her türlü yenilik, belirli ücret karşılığında oyunculara online olarak sunulur; fakat öncelikle Civilization VI oyununu yüklemeniz, ardından bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekir.