SilkRoad Online

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
SilkRoad 10 Silk Joymax - 3 19.97 TL Satın Al
SilkRoad 50 Silk Joymax - 17 99.84 TL Satın Al
SilkRoad 100 Silk Joymax - 35 196.56 TL Satın Al
SilkRoad 300 Silk Joymax - 107 586.56 TL Satın Al
SilkRoad 500 Silk Joymax - 179 989.04 TL Satın Al
SilkRoad 700 Silk + 50 Silk bonus Joymax - 250 1,370.72 TL Satın Al
SilkRoad 1000 Silk + 100 Silk bonus Joymax - 358 1,960.40 TL Satın Al
Silkroad online Gold
Palmyra 100M Silkroad Gold - - 7.03 TL Satın Al
Metis 100M Silkroad Gold - - 21.92 TL Satın Al
Tyche 100M Silkroad Gold - - 2.75 TL Satın Al
Thetis 100M Silkroad Gold - 1 3.83 TL Satın Al
Philotes 100M Silkroad Gold - - 2.55 TL Satın Al
Hemera 100M Silkroad Gold - - 2.48 TL Satın Al
Nyx 100M Silkroad Gold - - 5.00 TL Satın Al
XIAN 100M Silkroad Gold - - 3.20 TL Satın Al
Theia 100M Silkroad Gold - - 5.11 TL Satın Al
Hyperion 100M Silkroad Gold - - 3.20 TL Satın Al
Silkroad Online SBot
Sbot Süre Uzatma 1 Ay MINT Prepaid Card €5.00 - 25 119.02 TL Satın Al
Silkroad Online phBot
Silkroad Online phBot iSRO 1 Hafta - - 19.43 TL Satın Al
Silkroad Online phBot iSRO 2 Hafta - 15 37.79 TL Satın Al
Silkroad Online phBot iSRO 4 Hafta - 25 75.61 TL Satın Al
Silkroad Online phBot iSRO 6 Hafta - 37 116.64 TL Satın Al
Silkroad Online phBot iSRO 8 Hafta - 47 155.52 TL Satın Al

SilkRoad Silk Kodları Satın Al, Ucuz SilkRoad Silk Satış Fiyatları

Türkçeye çevrildiği zaman ipek yolu anlamına gelmekte olan ismi ile Silkroadi tam manasıyla tarihten alınmış ve unutulmakta olan o eski yaşantı şeklinin birebir canlandırıldığı bir oyun türü olmaktadır. Temel olarak tarihi Avrupa ve Çin ilişkilerini konu almakta olan oyunda eski dönemlerin yaşam şekli ele alınmakta ve o dönemki ilişkilere benzer şekilde hareketle oyuncular ilerlemeler sağlayabilmektedir. Tamamen server bazlı çevrimiçi bir rol yapma oyunu olmakta olan Silkroad, Joymax firması bünyesinde geliştirilmiş ve günümüzde sadece Avrupa ve Asya’da yaklaşık 250 milyonun üzerinde kullanıcıya hitap etmektedir. Ayrıca denetim dışında açılmakta olan tüm sahte server oyunları ile bu sayının yaklaşık 500 milyon civarında olduğu söylenebilir. Oldukça geniş bir harita üzerinde karakterinizi geliştirmekte olduğunuz Silkroad Silk satın alma seçenekleri ile kendinize birçok farklı kolaylık sağlayabilmekte ve karakterinizi hızlı bir şekilde güçlendirebilmektesiniz. Son derece fazla satın alma seçenekleri bulunmakta olan oyunda özel item satın almadan oyun parasına veya değerli oyun gereçlerine kadar birçok alanda alım yapılabilmektedir.

Son derece geniş ve etkileyici grafiklere sahip olarak tasarlanmış olan oyun haritası üzerinde tamamen ırkların belirleyici özellikleri üzerinde dönmekte olan bir yaşantı ile oynamakta olduğunuz Silkroad, son derece gerçekçi bir içeriğe sahip olup oyuncular tarafından dünya üzerinde en çok tercih edilmekte olan rol yapma oyunlarından birisi olmaktadır. Silkroad Gold satış fiyatları bakımından da kullanıcılarına oldukça fazla avantaj sağlamakta olması nedeniyle oldukça fazla tercih edilmekte ve kullanıcılarına son derece keyifli zamanlar geçirme şansı vermektedir. Temel olarak Avrupalı ve Çinli olmak üzere iki farklı ırkta oynayabilmekte olduğunuz oyunda ırkların kendilerine has birçok ayırt edici özellikleri bulunmakta ve oyuncular kendi tarzlarını da oyuna katarak tam manasıyla kendilerine özel bir dünya kurabilmektedirler. Irkları ele alacak olursak Çinliler oldukça üstün silah kullanabilme yeteneklerine sahip üstün savaşçılar olarak bulunmakta ve genel olarak iki ana karaktere ayrılmaktadırlar. Bunlar savaşçı ve büyücü olmakta, tamamen karakter özelliklerine uygun olarak şekillenmekte olan bir oyun tarzına sahip olmaktalar. Bu ırk genel olarak tek başlarına ya da belirli bir grup içerisinde hareket edebilme özelliğine sahiptir. Avrupalı ırkı ise genel olarak tamamen grup oyununa yatkın olmaktadır ve kolay kolay tek başlarına gelişim gösterememektedirler.

Oldukça kolay bir şekilde ücretsiz olarak üye olabildiğiniz Silkroad kredi kartı ile Bot satın alma özellikleri ile de gerçek para ile alışveriş yapabilme ve oyun içi birçok ekstra özelliği açabilme fırsatı vermektedir. Özellikle ilerleyen seviyelerde gerekli olan envanterleri edinmekte oldukça fazla kullanılmakta olan Silkroad Gold satın alma seçenekleri kullanıcıların oyundan almakta oldukları zevki katlayarak daha çok ilgi çekmekte ve kullanıcıları kendine bağlamaktadır. Oyunda temel olarak karakterinizin gelişimi en önemli olay olmakta ve oyundaki gücünüzü belirlemektedir. Bu yüzden gelişime oldukça fazla dikkat edilmekte ve en çok o yönde ilerleme sağlamaya çalışılmalı ve karakterinizi kendi istediğiniz yetenekler yönünde oyun tarzınıza uygun bir şekilde geliştirmeniz gerekmektedir. Oyun içinde Silkroad ucuz Silk kodları gibi seçenekler ile alınmakta olan ekstra özelliklerden biriside bu yüzden her zaman gelişim yönünde kullanılan özellikler olmakta ve karakterinizin gelişimini oldukça hızlandırmaktadır. Seviyeli bir sistemde oynanmakta olan oyunda her bir seviye atlayışınızda karakterinizi daha da çok güçlendirmiş ve belirli bir tarza göre şekillendirmiş olmakta ve kendinize daha uygun bir hale getirmektesiniz. Bu yönüyle de oyun kullanıcıların büyük ilgisini çekmektedir.