SKILL

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Gameforge 6 TRY E-Pin - 4 5,84 TL Satın Al
Gameforge 12 TRY E-Pin - 9 11,69 TL Satın Al
Gameforge 30 TRY E-Pin - 24 28,25 TL Satın Al
Gameforge 60 TRY E-Pin - 48 57,47 TL Satın Al
Gameforge 150 TRY E-Pin - 120 145,99 TL Satın Al
Gameforge 300 TRY E-Pin - 240 291,24 TL Satın Al

SKILL Cash Kodları Satın Al, Ucuz SKILL Cash Epin Satış Fiyatları

Son zamanların en çok oynanmakta olan FPS oyunları arasında yer almakta olan Skill, asıl olarak merkezi Güney Kore’de bulunmakta olan Dragonfly oyun stüdyosunca oyun motorları olarak en çok kullanılmakta olan Unreal 3 geliştirici oyun motoruyla geliştirilmiştir. Oyun severler ile ilk kez Gameforge firması aracılığı ile buluşmuş olan Skill aynı zamanda Gameforge’un ilk key piyasaya sürmüş olduğu MMOFPS tarzı oyun olma özelliği taşımaktadır. Oyun genel olarak yüksek adrenalin yüklü savaş oyunlarından birisi gibi görünmekte olsa da ek özellikleri sayesinde bu kategoriden neredeyse çıkmaktadır. Son derece etkileyici oyun grafikleri ve yüksek karakter kabiliyetleri ile oyun severlere oldukça fazla seçenek sunabilmekte olan oyun, klasik half life gibi kendi ikili ekipman paketlerinin yanı sıra belirleyici isteğe bağlı başka silahlarda alabilme seçeneği sunmaktadır. Oyundaki yüksek ekipman seçenekleri arasından isterseniz Skill e-pin kodları ile değişik özelliklere ve görsellere sahip olan birçok farklı ekipman ile karakterinizi kendinize özel bir hale getirerek oyun içerisinde daha güçlü ve etkileyici silahlar kullanabilmektesiniz.

Son derece farklı oynanış şekillerine sahip olan Skill klasikleşmiş ölüm yarışı, savunma, hayatta kalma ve casusluk gibi oyun modunuda içinde bulundurmakta olan tam 16 farklı oynanış modunu oyun severlere sunmaktadır. Birçok farklı haritada mücadele etme şansınızın olduğu oyunda ekstra özellikler ile oynadığınız her yeri kendinize özel bir hale getirebilmekte, kredi kartı ile Skill cash satın alma veya mobil ödeme ile satın alma gibi kolay ödeme yolları ile anında istediğiniz ekstra özelliğe sahip olabiliyorsunuz. Tamamen FPS oyun şeklinde olmakta olan uygulama bu tarzdaki oyunlar içerisinde günümüzde en fazla sayıda kullanıcı kitlesine hitap etmekte olan oyunlar arasında sarsılmaz bir şekilde yerini almakta ve oyun severler için kendini sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir. Son olarak eklenmiş olan eklentiler ile isteseniz dünya dışı yaratılara karşı bile savaşabileceğiniz diğer oyunlardan ayırt edici birçok yönü olmakta olan Skill ile birçok farklı oynanış şeklinde PvE mücadeleleri verebilmektesiniz. Özellikle casusluk modları ile büyük ilgi toplamakta olan oyunda düşman üstlerine tamamen gizlenerek girebilir ve gerekli olan gizli bilgileri düşman güçlerine yakalanmadan kendi birliklerine ulaştırabilmektesiniz.

Skill Cash Satış Fiyatları

Birçok farklı oynanış şeklinde toplamda 16 kişiye kadar aynı anda oynayabilme özelliğini destekleyebilmekte olan Skill tam manasıyla bir takım oyunu olmakta ve takım arkadaşların ile birlikte oldukça yüksek bir uyum içerisinde bulunmanı gerektirmektedir. Tüm takım olarak bir çok farklı ekstra seçenek kullanarak kendinize özel bir şekle getirebilmekte olduğunuz Skill Cash satış fiyatları olarak da oldukça uygun bir oyun olmaktadır. Kendinize keyifli birkaç özellik açabilmek için bazı oyunlarda olduğu gibi yüksek ücretler ödemenizi gerektirmeyen oyun oldukça ekonomik şekillerde sizlere neredeyse tüm oyun ekstralarını açabilme imkanı vermektedir. İlk iki ekipmanın yanına kendinize takım olarak aynı kamuflaja sahip ek silah alarak hoş bir görünüme sahip olmak veya haritalar üzerinde ekstra özellikler açmak için ya da karakterinizin seviyesini arttırmada Skill Cash satın alma seçenekleri ile kolay ve hızlı bir şekilde yol alabilirsiniz. Zaten oldukça heyecanlı ve etkileyici olan oyunu açmış olduğunuz ekstralar ile tamamlayarak almış olduğunuz keyfi son noktalara getirebildiğiniz oyunu ülkemiz üzerinden çok rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Sistem gereksinimleri olarak da oldukça uyumlu olan oyun birçok cihazda oldukça rahat bir şekilde sorunsuz çalışabilmekte ve Skill ucuz kodları gibi birçok farklı yöntem ile kendinize gerçek paralar ile oyun içi ekstralar alabilmektesiniz.