Steam Cüzdan Kodu

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
20 TL Steam Cüzdan Kodu - 24 25.20 TL Satın Al
50 TL Steam Cüzdan Kodu - 48 65.63 TL Satın Al
100 TL Steam Cüzdan Kodu - 96 131.25 TL Satın Al
200 TL Steam Cüzdan Kodu - 193 0.00 TL Satın Al
250 TL Steam Cüzdan Kodu - 244 0.00 TL Satın Al
300 TL Steam Cüzdan Kodu - - 0.00 TL Satın Al
Steam USD Cüzdan Kodu
Steam Cüzdan Kodu 10 USD - 36 227.09 TL Satın Al
Steam Cüzdan Kodu 20 USD - 89 447.57 TL Satın Al
Steam Cüzdan Kodu 50 USD - 180 1,112.32 TL Satın Al
Steam Cüzdan Kodu 100 USD - 361 2,226.85 TL Satın Al
Steam Sürpriz Oyun
Steam Random Key (1 Adet oyun) - 2 2.50 TL Stok Yok
Steam Ultimate Random Key (1 Adet) - - 3.50 TL Stok Yok
Steam Legendary Random Key (1 Adet) - - 3.50 TL Stok Yok
Steam Diamond Random Oyun Key (1Adet oyun) - - 3.50 TL Stok Yok

Steam Cüzdan Kodu Ucuz Satın Alma - Steam Cüzdan Kodu Satış Fiyatları

Steam platformu oyun çılgınlığı yaşanan ilk gören insanın kafasının döndüğü kocaman bir oyun dünyasıdır. Steam'de oyun almak bazen çok ucuz, bazen çok pahalı hatta bazı zamanlarda ücretsizdir. Steam'de ben de geçen günlerde bir oyun aldım. Fiyatı 10 liradan 0,50 kuruşa düşmüştü. Ben de Steam oyunlarından faydalanmak için almıştım. Steam tüm yer küre üzerinde olduğu gibi Türkiye'de de müthiş hızlı yayılıyor ve geçenlerde okuduğum habere göre tam 9 milyon kişi aynı anda Steam'de sörf yapıyordu. Bu rakam inanılacak gibi değil gerçekten. Bu platformda artık sadede oyun kodları, cüzdan kuponları satılmıyor. Sosyalleşmeye de yer bırakılmış, grup kuruluyor, arkadaş ediniliyor, sosyal paylaşım sitelerine rakip işler yapılıyor. Eğer ki siz Steam'de bir oyunu buldu ve beğendi iseniz bundan sonra size yapmanız gerekenleri anlatacağım. Platform üzerinden ucuz Steam cüzdan kodu alma, kullanma ve ardından oyunu aktif etme olacaktır. Steam oyuncularının bir çoğu wallet pin denilen şeyi biliyorlardı, zaten ingilizce bir kelime idi. Türk Lirası Satışına ve Türkçe desteğine de başladığı için sorun ortadan kalktı ve tam karşılığı Steam Cüzdan Kodu oldu. Tabi ki tüm online oyunlarda olduğu gibi steam kodlarınızı gameticaret.com üzerinden güvenle, hızlı bir şekilde ucuz fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Kredi Kartı, Kartsız ve Mobil Ödeme ile Steam Cüzdan Kodu Satın Alma

Kredi kartları her reşit olan 18 yaşını doldurmuş kişilerin belirli koşulları sağladığında sahip olabileceği plastik paradır. Sahip olmak istemeyen ve ya elinde kartı olmayan kişilerinde ön ödemeli kartları kullanabileceği bir dünyada yaşıyoruz korkmayın! Anlatacağım.

Kredi Kartı ile Steam Cüzdan Kodu Alma: Reşit oldunuz kart aldınız yada kredi kartını bir arkadaşınızdan izini ile buldunuz diyelim. Steam dünyasına merhaba demek için gameticaret üzerinden kredi kartı kullanımı oldukça basittir. Sitemizin ilgili alanına kredi kartı bölümüne tıkladıktan sonra Steam yükleyeceğiniz kod miktarını da belirlediniz. Artık tek yapmanız gereken bilgileri girip 3d korumalı gelen mesajı onaylamak olacaktır. Bu yöntemi kullanarak kredi kartı ile almış oldunuz. Eğer Kartsız olarak almak istiyorsanız var olan sitemiz hesap numaralarına ödeme yaptıkdan sonra, kartsız olarak bankamatiklerden yapılıyor bu işlem bir kaç bilgi ve makbuz ile birlikde bildirim yaptığınızda sitemize bakiyeniz yüklenecek ve kartsız steam kodu alabileceksiniz.

Steam Kodunu Mobil Ödeme ile Siteden Satın Alma: Sistemi kısa ve net anlatmak gerekir ise mobil ödeme sim kartı olan cep telefonunuzdan yapıldığı için içinde T.L. bakiyesi de var ise faturalı ise hiç sorun değil, mobil ödeme yöntemini açtırmalı bunun içinde müşteri hizmetlerini aramalısınız. Her şey hazırsa sitemizdeki var olan steam'a özel kodları telefonunuza kısa mesaj olarak girdiğiniz taktirde telefonunuza üye olmadan gelecektir. Fakat sitemize bakiye yükleyerek alınan kodlar mobil ödeme sekmesinden "Kupon Bozdur" kısmına tıklayarak gelen mesajdaki bakiye kuponunu yazmalısınız. Bu işlem bittiğinde gameticaret bakiyeniz hesabınıza 24 saat otomatik olarak yüklenir ve kodunuzu mobil ile satın almış oldunuz. Tebrikler.

Steam Cüzdan Kodu Yükleme - Steam cüzdan kodu nasıl yüklenir 2015

Her koşul ve yöntemi kullandınız ve en sonunda bakiyeyi yükleyip satın aldınız. Birde bu işin yükleme kısmı var hız bir şekilde size steam cüzdan kodu nasıl yüklenir sıralama halinde anlatıyorum.

Steam kod yükleme anlatımı;

  • Hesabınız ile platformun arayüzüne giriniz
  • Oyunlar sekmesinden Steam cüzdan kodu kullan tıklayınız
  • Cüzdanınıza bakiye eklemek için kodunuzu altta açılan sekmeye giriniz
  • Kodu kullanmak için "Devam et" tıklayınız

Her koşulda ve her soruda yardım almak için canlı destek hattımıza başvurabilirsiniz steam dünyasında mutluluklar dileriz.