Tanrıçanın Kılıcı

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
2 TRY 50 Altın TK2 1 1,88 TL Satın Al
5 TRY 125 Altın TK5 4 4,71 TL Satın Al
10 TRY 250 Altın TK10 9 9,42 TL Satın Al
20 TRY 500 Altın TK20 18 18,83 TL Satın Al
50 TRY 1250 Altın - 47 47,08 TL Satın Al
100 TRY 2500 Altın - 94 94,16 TL Satın Al
200 TRY 5000 Altın - 188 188,32 TL Satın Al
500 TRY 12500 Altın - 470 470,80 TL Satın Al

Tanrıçanın Kılıcı Altın Kodları Satın Al, Ucuz Tanrıçanın Kılıcı Altın Epin Satış Fiyatları

Tanrıçanın kılıcı altın kodu satın almak için yapmanız gerekenler çok basittir. Ucuz fiyatlarımızdan faydalanmak için web sitemize üye olduktan sonra mail adresinize gelen üyelik aktif etme koduna tıklayarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Facebook ile tek tık giriş yaptıktan sonra  üye olabilir istediğiniz tanrıçanın kılıcı altını satın alabilirsiniz. Üye olduktan sonra sizden bir sefere mahsus istenecek güvenlik bilgilerini tamamlamanız gerekmektedir. Tanrıçanın kılıcı oyununda her oyuncunun olduğu gibi sizlerinde altın yükleme işlemini ucuza yapma hakkınız elbette vardır. Bunu değerlendirmek istediğiniz için gameticaret.com'u seçtiğinize sevindik. Bizde sizleri süper indirimli altın kodları ile ödüllendiriyoruz. Tanrıçanın kılıcı altın satış fiyatlarımız diğer satıcılara göre oldukça uygundur. Kutsal şeytan, günahkar melek diye bir sürü saçma sapan tabirlerin dolaştığı bu oyun Legend yada Mitoloji online benzeridir. En çok önem verilen ürün ise kanatlardır. Tanrıçanın kılıcı altını ucuza satın alarak bu kanatlara sahip olabilirsiniz. Tüm ödeme yöntemlerimiz emrinize amadedir. Tarayıcı tabanlı olduğundan dolayı indirmeden oynanır. Tüm tarayıcılarda oynayabilirsiniz. Biz tanrıçanın kılıcı oynamanız için yandex ve google chrome'yi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Tanrıçanın Kılıcı Altın kodunu Kredi kartı ve mobil ödeme ile satın almak

Kredi kartı ile tanrıçanın kılıcı altın satın alacak kişi mutlaka önceden sitemiz fiyatlarını kontrol etmeli ve ona göre para yatırmalıdır. Çok çeşitli miktarlarda altın sayfamızda göreceğiniz üzere bulunmaktadır.50 altın, 5000 altın ve sitemizde şuanda bulunan 12500 altını karakterinize çekebilirsiniz. Yapmanız gerekenleri kısaca sıralayacak olursak.

 Kredi kartı ile Tanrıçanın Kılıcı Altın Alımında:

  1. Sitemize üye olunuz ve üye bilgilerinizi düzenleyiniz
  2. Tanrıçanın kılıcı altın fiyatlarını kontrol ederek miktarın fiyatı kadar bakiye yüklemesi yapınız
  3. Satın Al sekmesinden sipariş veriniz ve siparişlerim deki otomatik gelen kodu alınız
  4. Oyunda gerekli alana yapıştırarak. Kredi kartı ile nasıl satın alınır' cevabını almış olursunuz.
Mobil ödeme İle Tanrıçanın Kılıcı Altın Satın Almak Unutmayın ki hangi türde ödeme yaparsanız yapın destek hattı sürekli yanınızdadır. Mobil ödeme dahil her türlü ödeme ve yükleme problemlerinde sorularınızı sorabilirsiniz. Mobil ödeme ile altın kodu satın almak için yapılacaklar ise şöyledir. Sadece sitemizin mobil ödeme linkindeki bilgiler doğrultusunda 6662'ye mesaj atmak ve gelen mesaja onay vermek gereklidir.

Tüm Yükleme ve satın alma sorunlarınız için yardım alabileceğiniz destek hattımız mevcuttur.  

Tanrıçanın Kılıcı Altın Nasıl Yüklerim - Yükleme Yöntemi

Var olan tüm oyunlarımızda ve tanrıçanın kılıcı altın yüklemelerinde oyuncularımıza her zaman destek olmak amacı ile yazdığımız bilgilerde tam ve doğru bilgileri sizlere vermekten gurur duyarız. Tanrıçanın kılıcı altın yükleme işleminin basit anlatımını yapacağımız bu yazıdan sonra artık kimseye sormadan öğreneceksiniz. Yüklerken sizlere adım adım anlatacaklarımızı uygularsanız hiç bir sorun ile karşılaşmadan işlemi bitirebilirsiniz.

Tanrıçanın kılıcı altın nasıl yüklerim ?

  1. trwebgame sitesine üye girişinizi yapınız.
  2. Karşınıza gelen "Yükleme" sekmesine tıklayınız.
  3. Sitemizden satın almış olduğunuz altın kodunu hazırlayınız.
  4. Hangi sunucuda oynuyor iseniz, seçimini yapınız çok önemlidir.
  5. Tanrıçanın kılıcı altın epini hazır etti iseniz. Server seçimini de geçtikten sonra "Cpara paket al" butonuna basınız.
  6. Tüm bilgilerin doğruluğundan emin iseniz, "Hemen Yükle" Butonuna basınız.
Tebrikler Altın epin kuponunuz yüklenmiş oldu.