Top Eleven

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Top Eleven 46 Token - 16 23.34 TL Stok Yok
Top Eleven 99 Token - 32 46.68 TL Stok Yok
Top Eleven 219 Token - 64 93.35 TL Stok Yok
Top Eleven 625 Token - 161 233.38 TL Stok Yok
Top Eleven 1288 Token - 322 466.75 TL Stok Yok
Rixty CARD
5 USD Rixty CARD - 18 28.87 TL Stok Yok
10 USD Rixty CARD - 36 57.77 TL Stok Yok
25 USD Rixty CARD - 90 144.40 TL Stok Yok
50 USD Rixty CARD - 181 288.82 TL Stok Yok
100 USD Rixty CARD - 363 577.62 TL Stok Yok

Top Eleven Token Kodları Satın Al, Ucuz Top Eleven Token Epin Satış Fiyatları

İlk olarak oyuncuların karşısına bir tarayıcı tabanlı oyun olarak çıkmış olan Top Eleven oyunu oldukça geniş içeriğe sahip bir futbol menajerlik oyunu olmaktadır. Nordeun oyun stüdyoları tarafından üretilmiş olan oyun günümüzde Türkçe dahil toplamda 42 tane farklı dil desteği ile tüm dünya üzerinde milyonlarca oyun severe hitap etmekte ve eklenmiş olan mobil desteği ile de kullanıcılarına istedikleri yerden rahatlıkla oyunu oynayabilmek imkanı getirmiştir. İlk olarak sadece Facebook üzerinden oynanmakta olan oyun şimdilerde oldukça fazla geliştiği için kendi resmi sitesi üzerinden oynanmaya başlamış ve oyunculara oyun içinde kullanmak için Top eleven token satın alma fırsatları sunmaya başlamıştır. Temel olarak kendinize ait bir takım kurarak bu takımı üst sıralara çıkarmayı amaçlamakta olduğunuz oyunda birçok farklı seçenek bulunmakta ve son derece kapsamlı bir menajerlik oyunu olmaktadır. Kullanıcılarına lig maçları, kupa maçları ve ayrıca isteğe bağlı olarak düzenlenebilecek olan dostluk maçları da dahil olmak üzere üç farklı kulvarda maç yapma imkanı sunmakta olan oyunda takımınızı çıkacağı maçlara hazırlamak ve yetenekli futbolcular bulmak tamamen sizin göreviniz olmaktadır.

Top Eleven Token Satış Fiyatları

Klasik futbol oyunları gibi tüm takım oyuncularını geliştirebildiğiniz Top eleven Token satış fiyatları bakımından da sağlamakta olduğu avantajlardan yaralanarak kendinize kolaylıkla oldukça gelişmiş bir takım oluşturabilirsiniz. Çok sayıda farklı taktik ve strateji geliştirebilme imkanı sunmakta olan oyun içerisinde kendinize ait oyun tarzları geliştirebilmekte ve kaydederek bütün maçlarınızda kolayca kullanabilmektesiniz. Maçlarınız sırasında size oldukça geniş bir kontrol hakkı vermekte olan oyunda oynanmakta olan mücadele esnasında gerekli değişikleri yaparak maçın gidişatını tamamen değiştirebilmekte ve kaybetmek üzere olduğunuz maçları kendi lehinize çevirebilmektesiniz. Oyun tüm bu gelişmiş takım yönetimi olanaklarının yanı sıra oldukça geniş başka özelliklerini de içermekte kullanıcılara bir nevi takımın tüm finansal gelişimini kontrol edebilme yetkisi vermektedir. Takımızın karşılaşmalarda giyeceği formalardan başlayarak tüm stadyum etkinliklerine bilet satışlarına karar vermeniz ve yürütmeniz gereken oldukça fazla ek finansal özellik ile takım için gerekli olan tüm parasal desteği kazanmanız ve transferler gerçekleştirerek takımınızı daha da güçlendirmeniz gerekmektedir. Sıfırdan stat çalışmaları ve çevre düzenlemeleri yapabilmekte olduğunuz Top Eleven kredi kartı ile Token satın alma özelliklerinden faydalanarak gerçek para ile de takımınıza katkıda bulunabilmekte ve gelişimini hızlandırabilmektesiniz.

Gerçek dünyada olduğu gibi takımınızın daha fazla güçlenmesi için gerekli olan finansal gücü sağlamak için sizlere çok fazla seçenek sunmakta olan oyun içerisindeki sponsorluk anlaşmaları ve bonservisler gibi oldukça geniş içerikli ilişkiler ile birebir ilgilenme şansı bulabilmekte ve takımınıza karlı anlaşmalar sağlayarak yeni futbolcular alma veya tesislerinizi yenileme şansı yakalamış oluyorsunuz. Kredi kartı ile satın almanın yanı sıra Top eleven Token e-pin kodları ile de takımınıza katkıda bulunabilme şansı vermekte olan oyun sizlere sunmakta olduğu geniş menajerlik imkanları ile oldukça keyifli vakitler geçirme fırsatı vermektedir. Takımınızı ileri seviyelere taşıdıkça daha da eğlenceli bir hale gelmekte olan oyunda ayrıca güçlendikçe takımınızın büyümesi gitgide hızlanmakta ve kolaylaşmaktadır. İlerleyen seviyelerde kazanmakta olduğunuz paraların oldukça fazla artmakta olduğu oyunda takımınız için daha da büyük imkanlar sağlayabilme ve güçlenebilme şansı yakalamaktasınız. Geliştireceğiniz kaliteli taktiksel hamleler ile hem saha içerisinde hem de saha dışında finansal olarak takımınızı yönetebilme imkanı vermekte olan top eleven ucuz token kodları ile takımınızı hızla ileri seviyelere ulaştırabilmekte ve kolaylıkla büyüme sağlayarak üst liglerde mücadele edebilme imkanı bulabilmektesiniz.