Travian TR

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Travian Legends 30 Altin International - - 31.64 TL Satın Al
Travian Legends 100 Altin International - - 84.77 TL Satın Al
Travian Legends 250 Altin International - - 177.09 TL Satın Al
Travian Legends 600 Altin International - - 339.68 TL Satın Al
Travian Legends 1600 Altin International - - 868.85 TL Satın Al
Travian Legends Travian Tournament 2022 - 30 Gold - - 38.59 TL Satın Al
Travian Legends Travian Tournament 2022 - 100 Gold - - 97.02 TL Satın Al
Travian Legends Travian Tournament 2022 - 250 Gold - - 196.25 TL Satın Al
Travian Legends Travian Tournament 2022 - 600 Gold - - 391.39 TL Satın Al
Travian Legends Travian Tournament 2022 -1600 Gold - - 970.20 TL Satın Al

Travian TR Altın Kodları Satın Al, Ucuz Travian Altın Epin Satış Fiyatları

Travian, köklü yükleme yapmadan, çeşitli tarayıcılardan oynanan, 12 senelik bir geçmişi olan ve oyun parasının adı travian altın olan, paket kodu olarak satılan mükemmel bir oyundur. Oyunda Travian altın yüklemeniz için Romalı, Cermenli yada Galyalı olmanızın pek bir önemi yoktur. Ama bu ırklar ile sırası ile oynanmalıdır. Bu hangi ırktan olursanız olun sizlere travian kodlarını uygun fiyatlar ile sunmaya devam edeceğiz anlamına geliyor. Sürekli olarak sürümlerini güncelleyen oyun, sayısız paket değişikliği ve güncelleme almıştır. Hali hazırda Travian version 4.4 olarak yükseltilmiştir. Savaş esnasında altın yüklemeleriniz size çok yardımcı olacaktır. Altın paketleri miktar ve fiyat olarak satışı değişiklik göstermektedir. Paket olarak A, B, C, D, ve E diye sıralanır. Miktar olarak ise 30, 100, 250, 600 ve 1600 travian altın olarak belirlenmiştir. Fiyat olarak ise sitemizde ki ucuz travian altın satış fiyatlarını görebilir ve aynı zamanda bakiye yüklemesi yaparak gece, gündüz 24 saat satın alabilirsiniz. Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz anda sepete eklenir ve sepeti onaylamanız durumunda siparişlerim kısmına otomatik olarak Travian altın kodunuz gelir. Artık yapmanız gereken yükleme işlemidir.

Travian Altın ve Paket kupon kodlarını Kredi Kartı ve Mobil Ödeme ile Satın Alma

Travian oyunu oynayan arkadaşların altın yüklemesinin ne kadar önemli olduğunu bildikleri için bu sayfada olduklarını düşünüyorum. Travian altın satın alma yöntemlerini, karakterinize altın çekmeyi, kredi kartı yada kartsız ve yahut mobil ödeme ile nasıl olacağını hızlıca anlatmak istedim.

Kredi kartı ile travian altın alımında sitemiz satış fiyatlarını göz önünde bulundurarak yapacağınız bu işlem kolay ve hızlıdır. Kredi kartınızın ön yüzünde ve arka yüzünde bulunan bilgiler doğrultusunda güvenli ssl sertifikalı kredi kartı ile ödeme sayfasından yapılır. İşlem için gerekli olan tüm detaylar sadece bir tık uzağınızdadır. Ayrıca sitemizden bu konu ile alakalı yardım alabilirsiniz.

Mobil ödeme ile telefondan travian altın satın alma: Acil travian altın kodu almam gerekli diyor iseniz. Cep telefonunuz ile yapacağınız bir kaç mesaj ve onay işlemi ile belirli bakiyeler de tüm altın paket ve kodlarını alabilirsiniz. Gerekli tüm bilgiler için mobil ödeme butonuna tıklayarak sınırsız travian altın sahibi olabilirsiniz. Cep telefonunuzun sim kartı faturalı yada faturasız olsun. Hattınız Avea, Turkcell yada Vodafone olsun hiç birisi travian altın almanız için sorun değildir. Her türlü değişik sorularınız için gameticaret.com destek hattından yardım alabilirsiniz.

Travian Altın Paketleri Yükleme - Nasıl Yüklerim

Travian altın bir epin kodudur. Otomatik olarak her an altın paketleri alınabilir. Aldıkdan sonra karakterlerimize bu kodu yükleme işlemi sade ve basit olarak anlatım yapacağız. Çok çeşitli ödeme seçenekleri mevcut olsa da biz size  mangır kart ile ve normal epin kodu şeklinde nasıl yükleme yapılacağını anlatımını yapacağız.

Travian Altın Yükleme

  1. Resmi travian sitesine girerek ( http://www.travian.com.tr/ ) Yükleme işlemine adım atmış olalım.
  2. Gameticaret sayfasından satın aldığımız travian altın kodunu hazırda tutalım.
  3. Sitesinde bulunan yukarı sekmeler arasındaki "Altın Satın Al" sekmesine tıklayalım.
  4. Açılan sayfada sağ aşağıda bulunan "Kupon Kullan" sekmesine tıklayalım.
  5. Tekrar önünüze açılan sayfada ise boş olan yere aldığınız travian altın kodunu yapıştıralım.
  6. "Kullan" sekmesine tıkladığımızda nasıl yüklerim derdiniz bir daha olmayacaktır.
Tebrik eder, teşekkürlerimi sunarım travian altın gameticaret.com ekibi