KO Pedal

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
WR-200 Warrior Combo BlackBOX - 100 123,75 TL Satın Al
WR-34 Warrior Combo Pedal - 140 151,25 TL Satın Al
WR-36 Warrior ComboKral Pedal - 180 192,50 TL Satın Al
WR-38 Warrior EXPStar BlackBOX - 240 261,25 TL Satın Al
WR-37 Warrior Star Pedal - 240 261,25 TL Satın Al
FR-70 Süper Combo Fare - 140 151,25 TL Satın Al
Knight Assasian Pedal
AS-12 Assasin Kral BlackBOX (6,7,8,R) - 140 151,25 TL Satın Al
AS-16 Assasin Minor Pedal - 140 165,00 TL Satın Al
AS-17 Assasin PVP Turbo Pedal - 180 192,50 TL Satın Al
AS-18 Assasin Kral BlackBOX-II - 140 151,25 TL Satın Al
AS-19 Assasin Kral Pedal - 180 192,50 TL Satın Al
AS-20 Assasin Star Pedal - 240 206,25 TL Satın Al
AS-22 Assasin PVP Turbo Kral Pedal - 240 261,25 TL Satın Al
FR-70 Süper Combo Fare - 140 151,25 TL Satın Al

KO Pedal Satın Alma Sitesi - Ucuz Kopedal Satış Fiyatları

BlackBox olarak da bilinen ko pedal ürünleri özel olarak tasarlanmış ve klavyeniz ile çalışan oyun donanımlarıdır. Oyunlar için özel olarak klavye seçeneklerini ve tuş kombinasyonlarını yapmanızı sağlamaktadır. Her oyun için ayrı bir şekilde tasarlanabilmektedir. Sitemizde birçok farklı oyun için tasarlanmış ko pedal ürünleri uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Sitemizde uygun fiyatlı knight magican ko pedal ürünü oyun içerisinde komboların en hızlı ve sorunsuz şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ko Pedal sayesinde yapılması gereken kombo hareketler oldukça seri şekilde kaçırılmadan yapılabilmektedir. Bu durumda oyunlarda ciddi avantaj sağlanmasına neden olmaktadır.

Knight Warrior Ko Pedal Satın Alma

Özellikle online olan browser oyunları için tasarlanan Ko Pedal ürünleri özel olarak oyunlarda yapılması gereken tuş kombinasyonlarının çok hızlı şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Yapılan ayarlamalar ile oyunlardaki en hassas tuş kombinasyonları arka arkaya kaçırmadan yapabilmektedir. Sitemizde birçok oyun için özel tasarlanmış ve programlanmış Ko Pedal ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerden knight warrior ko pedal ürününü oldukça uygun fiyatlar ile sitemizden temin edebilirsiniz. Oyunlarınızda büyük bir kolaylık sağlayacak ve sorunsuz bir şekilde oyunlarınızda başarı kazanmanızı sağlayacak ko pedal ürünlerini sitemizden kolayca satın alabilirsiniz. Sitemize üye olarak bakiye oluşturabilir ve uygun fiyatlı ko pedal ürünlerini satın alabilirsiniz.

Knight Assasian Ko Pedal Satış Fiyatı

Farklı oyunlar için özel olarak farklı tuş kombinasyonları için tasarlanan ko pedal ürünlerinde birçok farklı özellik kullanılabilmektedir. Knight Assasian için kral, defanskral, minor, PVP turbo, star, EXP star ve combo fare ürünleri oldukça uygun fiyatlar ile sitemizden satın alınabilmektedir. Tüm bu modeller ile oyun içerisinde oldukça farklı özelliklerde kombolar yapılabilmekte ve klavye seçenekleri kullanılabilmektedir. Bu sebepler sebebi ile de birçok oyun sever Ko Pedal ürünlerini yoğun şekilde kullanmaktadır. Bu ürünler içerisinde knight assasian ko pedal ürünleri de uygun fiyatlar ile sitemizden alınabilmektedir. Sitemizdeki hesabınıza kolay şekilde bakiye yükleyerek uygun fiyatlar ile ko pedal ürünleriniz satın alabilirsiniz.

Metin2 Ko Pedal Satın Alma

Sitemize mail adresiniz ile ve Facebook hesabınız ile üye olabilirsiniz. Kolay bir şekilde birkaç tıklama ile sitemizi üye olarak bakiye yükleme işlemini yapabilirsiniz. Sitemize kolay bir şekilde bakiye yüklemeniz için farklı ödeme seçenekleri mevcuttur. Sitemizdeki hesabınıza dilerseniz kredi kartınız ile kolayca bakiye yükleyebilirsiniz. Bunun yanında banka kartınız ile de sitemizdeki hesabınıza bakiye yüklemeniz mümkündür. Kartı olmayan kişiler için mobil ödeme seçenekleri kullanılabilmektedir. Bu yöntemler ile sitemizde hesabınıza bakiye yükleyerek kolayca uygun fiyatlı metin2 ko pedal alabilirsiniz. Metin2 oyunu için kral, star, yöng ve yöng kral modellerini satın almanız mümkündür. Bu modeller ile oyun içerisinde farklı işlevleri pedal ile kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Metin 2 için combo fare ürünü de bulunmaktadır. Bununla da hızlı ve seri şekilde kombo yapmanız mümkün olmaktadır.

Ucuz Karahan Ko Pedal Satış Fiyatları

Günümüzde browser üzerinden oynan MMORPG oyunları oldukça ilgi görmektedir. Bu oyunlarda sevileri atlamak ve başarı elde etmek yanında online yapılan mücadelelerde de başarılı olmak için birçok oyuncu Ko Pedal ürünlerini kullanmaktadır. BU ürünler ile hızlı ve seri şekilde combo yapmak EXP basmak mümkün olmaktadır. Bu sayede oyunlarda çok fazla başarı sağlanabilmektedir. Bu başarının sağlanması için alınan Ko Pedal ürünlerine sitemizden uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Sitemizde karahan ko pedal ve diğer oyunlar için Ko Pedal ürünleri oldukça uygun fiyatlar ile satılmaktadır ve sitemizden güvenle alışveriş yapılabilmektedir.