Warface

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Warface 200 Kredi - 5 4,82 TL Stok Yok
Warface 450 Kredi - 10 9,64 TL Stok Yok
Warface 2400 Kredi - 50 48,20 TL Stok Yok
Warface 5000 Kredi - 101 96,39 TL Stok Yok
Warface 11.000 Kredi - 203 192,78 TL Stok Yok
Warface Başlangıç Paketi - 10 9,64 TL Stok Yok

Warface Kredi Kodları Satın Al, Ucuz Warface Kredi Epin Satış Fiyatları 

Crytek ve Cryengine geliştiricisi olarak warface, savaşın çehresini değiştirecek askerler arıyor. Merhaba asker. Acaba sen warface deyip, bu savaşın yüzü olabilecek misin? Warface fps oyunları içerisindeki neredeyse en iddialı silahlı oyundur. Sebebi ise iki taraflı yani hem oyun içi canavarlara ve düşmanlara karşı yapılan bir savaş vardır. Warface kredi satın alan, karakteri güçlü olan kazanır. Karakter güçlü olur ise oyuncu warface oyunundan zevk alır. Bundan sonra ise oyuna gerçek para yatırma işlemi baş gösterir. Oyunların tümünde böyledir. Uygun fiyatları ile warface kredi epin kodu satın alabileceğiniz sitemiz sizlere bu konuda her zaman yardımcı olacaktır. Satış yaptığımız warface kredi fiyatları bedavadan az pahalıdır. Şaka bir yana biz güvenli satışları uygun fiyat ile destekleyen bir portföy olma yolunda ilerliyoruz. Tüm oyuncularımızı da bu konuda destekliyoruz.

Warface karakter nasıl güçlendirilir.

Warface'de kredi epin kodu ile alacağınız oyun içi para, satın aldıktan sonra oyun içinde bulunan market alışverişleriniz ile karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Dört çeşit karakterin olduğu oyunda rifleman, engineer, sniper ve medic bunlardan birini seçerek karakterinizi önceden oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz bu karakterleri artık güçlendirmek zorunda olduğunuzu Warface oynayarak anlayacaksınız. En kolay karakter güçlendirme yöntemi olarak oyun içinde faal olarak görevleri yapmalı ve oyunda uzun süre kalmalısınız. Karakterinize çekeceğiniz krediler ile bu artışı devam ettirmelisiniz. Sürekli güncellenen Warface, görevleri ve oyun içi eşyaları da güncellenerek devam etmektedir. Kredi epin kodu satın alarak ayrıca markette bulunan silah, ekipman, teçhizat, koruyucu eşyalar, ve şans kutularına varan bir sürü yetenek arttırıcı alabilirsiniz. Daha önceki yıllarda olduğu gibi 2015 yılına da oyun sektörünü kasıp kavuracak olan Warface'de hepinize başarılar dileriz.

Warface Epin Kupon Kodu Kredi Kartı ve Mobil Ödeme ile Satın Alma

Warface kredi epin kodu satın alacaksınız. Kartınız var yada kartınız yok yada mobil ödeme ile satış yapan bir site arıyorsunuz. Gameticaret.com olarak tüm oyunlarda ve Warface'de epin kodlarını bu saydığımız tüm ödeme yöntemleri ile satışını yapıyoruz. Güvenli olarak kredi kartınızı kullanabileceğiniz sayfamız, ayrıca kartsız işlemlerde komisyon almayan banka hesaplarımız ve 24 saat otomatik işlem yapan mobil ödeme yöntemlerimiz mevcuttur. Kredi kartı ile epin alımlarında sitemize üye olmanız ve gerekli linke tıklamanız, ardından kart bilgileriniz ile güvenli ödeme aşamalarını geçtiğinizde ortalama 5 dk içinde satış gerçekleşir. Ülkemizde bulunan hemen hemen her kart geçerlidir. Destek hattımız size kredi kartı ve kartsız alımlarda mutlaka yardımcı olacaktır.

Mobil ödeme ile warface epin alımlarında ise Avea, Turkcell ve Vodafone hatları kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzdan yapacağınız warface kredi alma işlemi için cep telefon hattınızın mobil ödeme uygulamasına açık olması gereklidir. Mobil ödeme uygulamasına açık olmayan telefonlardan alım işlemi yapamazsınız. Fakat operatörünüzün müşteri hizmetlerinden bunu kolaylıkla açtırabilirsiniz. Mobil ödeme sayfamızda bulunan Gameticaret.com'a özel kısa mesaj karakterlerini telefonunuza yazmanız ve ardından 6662'ye mesaj atmanız yeterlidir. Warface kredileri siparişler kısmına ortalama 5 saniye sonra düşecektir. Ayrıca tüm bu işlemleri yaparak  Warface starter package, başlangıç paketi de alabilirsiniz. Warface kredi satın alma ve  yükleme işlemlerinde canlı destek hattımız operatörlerinden soru ve sorunlarınız için yardım alabilirsiniz.

Warface Kredi Kodu Nasıl Yüklerim - Warface Starter Package Yükleme

Warface kodlarınız kredi epin kodu ve starter package olarak olabilirsiniz. Aldıktan sonra yükleme yapmalısınız. Warface oyununda hangi kodlar mevcut diye soracak olur iseniz, sitemizden 200 krediden başlamak üzere 450, 2400, 5000 ve 11.000 epin kodları mevcuttur. Ayrıca başlangıç paketi de warface sayfamızda satışı mevcuttur. Nasıl yükleme yapacağınıza geçmeden önce lütfen karakteriniz ile oyunun resmi sitesine giriş yapınız. (warface.com/tr)

Warface Kredi Nasıl Yüklenir?

  1. Konumuzun başında da dediğimiz gibi yükleme yapmanız için (warface.com/tr) resmi sitesine giriş yapınız.
  2. Giriş yaptıktan sonra satın aldığınız kredi kodu hangisi ise onu siparişler kısmından kopyalayın.
  3. Ana ekranda beliren "Kredi kodunu gir" sekmesine tıklayınız.
  4. Ardından açılan sayfada epin kodunun yazılacağı boş ekrana yapıştırınız.
  5. "Kullan" sekmesine tıkladığınızda Nasıl warface kredi yükleneceğini öğrenmiş oldunuz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gameticaret.com Warface yardım destek ekibi