Warframe

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
75 Platinum - 13 9,82 TL Stok Yok
170 Platinum - 26 14,75 TL Stok Yok
370 Platinum - 53 36,16 TL Stok Yok
1000 Platinum - 134 98,30 TL Stok Yok
2100 Platinum - 269 147,44 TL Stok Yok
4300 Platinum - 537 393,20 TL Stok Yok

Warframe Platinum Kodları Satın Al, Ucuz Warframe Platinum Epin Satış Fiyatları

Warframe Platinum oyununun oyun parası olmak ile birlikte oyunda bilim kurgu silahları ve ekipmanları alabileceğiniz tek para birimidir. MMOTPS diye adlandırılan oyun modeli içine giren Warframe epin kodlarını sitemizden uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Bu satın alma işlemini 15 farklı ödeme seçeneği kullanarak yapabilirsiniz. Sitemizden ucuz Warframe Platinum kodu ve oyuna özel Charge Prime Paketi, Roar Prime Paketi, Stomp Prime Paketi, Prime Accesories Paketi Epin kupon kodları satın alabilirsiniz. Bu paketler ile birlikte karakterinizi harika bir oyun içi avcıya dönüştürebilirsiniz. Paketlerin her birinde ayrı özellikler bulunmaktadır. Ayrıca 75 platinum ve 4300 platinum arası kodlarımız bulunmaktadır. Bu kuponları oyunda satın aldıkdan sonra gerekli alanlara yazarak yükleme yapabilirsiniz.

Warframe Marketden Neler Alabilirsiniz

Warframe marketten karakterinizi güçlendirmeye yönelik kredi ve platinum alarak alışveriş yapabilirsiniz. Alacağınız platinum ve prime paketleri ile tüketim maddesi, silah ve warframe gibi oyun içi ürünleri krediniz olduğu sürece rahatlıkla alabilirsiniz. Oyunda bulunan atölyedeki eşyalarınız içinde marketi kullanmalısınız. Daha sonra belli seviyeye getirdiğiniz oyun içi ürünleri silahlar gibi sizde satabilir ve yuvalarınızı boşa çıkarabilirsiniz. Tüm bu paketler, silahlar, platinum ve warframeler gibi ürünlerin satışı için sitemizde bulunan epin kodlarını alabilirsiniz. Bunları almak için ise kredi kartınızı, cep telefonunuzu (mobil ödeme için) kullanarak bakiye yükleyip kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan banka hesaplarına havale yada atm den kartsız işlem ile de yatıracağınız TL  işlem yapabilirsiniz.

Warframe Platinum ve Paketi Kredi Kartı ve Mobil ödeme ile Satın Alma

Kredi kartınız ile alabileceğiniz platinum ve paketler için üye olmanız ve hızlı bir şekilde üyeliğinizi aktif etmeniz gereklidir. Bu işlemden sonra kredi kartınız sayfamızda bulunan Kredi kartı Linkine tıklayınız 24 saat düşük komisyon oranları ile platinum alabileceğiniz sitemiz güvenlik 3 d paket entegrelidir. Cep telefonunuza onay mesajı gelmeden kesinlikle işlem yapılmaz.
Mobil ödeme ile Warframe platinum kodu almak için ise aynı şekilde sizin onayınız olmadan telefonunuzdan bakiye kesinlikle çekilmez. İşlem yapmak isterseniz sitemizde bulunan çeşitli mobil bakiye kodlarından bir tanesini ve ya daha fazlasını seçerek 6662'ye mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu işlemi yapmadan önce alacağınız paket yada platinum satış fiyatlarını kontrol etmeniz gerekmektedir.Gerekli tüm bilgi ve detay mobil ödeme sekmesinde mevcuttur. Ayrıca tüm warframe platinum soru ve sorunlarınız için sitemizde bulunan yöneticilerden destek hattı yardımı ile bilgi alabilirsiniz.

Warframe Platinum Nasıl Yüklerim - Paket Yükleme Yöntemi

Warframe'de sizlere extra güç silah ve özellik katacak platinum ve paketlerimiz satışa hazır vaziyette 24 saat alabileceğiniz gibi satın alma işleminden sonra yükleme yapmayı gerektirir. Bu konuda da sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Platinum ve paketler ile marketten gönlünüzce ürünler satın alabilirsiniz. Yükleme esnasında Cashu ile yüklemek ister iseniz sitemizde cashu da bulunmaktadır.

Warframe Platinum ve Paketler Nasıl Yüklenir?

Yükleme işlemi sırası ile anlatacak olursak:

  1. Warframe resmi sitesine giriş yapıyoruz. https://warframe.com/tr
  2. Üye girişi yaptıktan sonra hemen altta bulunan "Platinum Satın Al" butonuna tıklıyoruz.
  3. Açılan sayfada Gameticaret'ten aldığınız platinum kadar olan bölgeyi işaretliyorsunuz.
  4. Tekrar açılan sayfada "Epin Aktif Et" kısmından aldığınız kodu yazıyorsunuz.
Tebrik ederiz. Nasıl Warframe Platinum yüklenir, öğrenmiş oldunuz.