War Rock

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
WarRock 155 WRC - 4 5,00 TL Stok Yok
WarRock 310 WRC - 9 10,00 TL Stok Yok
WarRock 465 WRC - 24 15,00 TL Stok Yok
WarRock 775 WRC - 49 25,00 TL Stok Yok
WarRock 1,550 WRC + 80 BONUS - 98 50,00 TL Stok Yok
WarRock 2,325 WRC + 235 BONUS - 1 75,00 TL Stok Yok
WarRock 3,100 WRC + 465 BONUS - 2 100,00 TL Stok Yok

War Rock Nexon Cash Kodları Satın Al, Ucuz War Rock Cash Epin Satış Fiyatları

Oyun dünyasında yeni oyun geliştiren firmalar genel olarak Amerika’da faaliyetlerini gerçekleştirerek oyunları ortaya çıkarmaktadırlar. Ancak bunların yanı sıra dünyanın farklı noktalarından da yeni oyunların üretilmesine devam edilmektedir. Çoğu oyuncular tarafından beğenilmese ve geniş kitlelere ulaşma şansı bulamasa da oyunların bazıları da birçok kişi tarafından sevilerek oynanmaktadır. Koreli bir video oyunu üreticisi olan Dream Execution tarafından üretilen War Rock oyunu kısa sürede sevilen en popüler oyunlardan biri olmayı başarmıştır. Web tarayıcılar aracılığı ile gerekli internet bağlantılarının sağlanması ile gerçekleşen oyun ücretsiz olarak oynanabilmekte ve online olarak pek çok oyuncuyla karşılaşma olanaklarına da sahip olmaktadır. İnternette war rock cash satın al komutları çok sayıda bulunsa da oyunu oynayabilmek için geçerli bir tarayıcıya sahip bilgisayar aracılığı ile oyunu oynamak yeterli olmaktadır.

War Rock oyununda tema olarak bir savaş konu edilmektedir. Savaşın tam ortasında iken başlayan oyunda Derbaran adıyla Orta Asya’da hakimiyet kurmaya çalışan hayali bir ülkenin içinde gerçekleşen savaşa tanıklık edilmektedir. Oyun farklı oyun seçenekleri ile oyunculara en geniş oyun deneyimleme alanını da beraberinde sunmaktadır. Bu amaçla oyundaki yapay zeka modları ile beraber 4 farklı şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Uygun nexon war rock satın alma fiyatları ile bilgisayar üzerinden oynanabilen oyunun yapay zeka bölümü özellikle fantezi özellikli oyunlara ilgi duyanlar için pek çok avantaj sunmaktadır. Çünkü bu bölümde karakterinizle birlikte zombilere karşı savaşırsınız. Oyundaki temel amaç hangi modda oyun oynanıyor olursa olsun düşmanları yenmek ve onların karargahlarını ele geçirmeye çalışmaktır. Düşmanlarınıza karşı farklı teknikler uygulayarak amaçlarınıza ulaşmaya çalışırken bu aşamada oyunun size verdiği imkanlar sayesinde hesabınızda bulunan pek çok silahla birlikte askeri amaçlarla kullanılan pek çok ulaşım aracı ve saldırı aracını da kullanabilirsiniz. Bu amaçla oyunda jiplerden tanklara, uçaklardan helikopterlere kadar pek çok araç bulunmaktadır. İnternet üzerinden çok uygun war rock cash satış fiyatları ile pek çok yerden indirdiğiniz oyunda oyun içerisinde kullanılan paralar dinar biriminde olmaktadır. Oyunda gelişiminiz sürdükçe daha üstün özelliklere sahip olmakta ve bununla birlikte sahip olduğunuz paranın da değeri giderek artmaktadır. Elde ettiğiniz bu paralar sanal olarak oyun içinde kullanılabilmekte ve sizlerin satın aldığınız silahlara karşılık olarak ödeme yapmanızda kullanılmaktadır. Her ne kadar ücretsiz bir oyun olsa da War Rock oyunu içerisinde yönettiğiniz hesabın üstün özelliklere sahip olmasını sağlamak amacıyla ek özellikleri satın almak için farklı ek paketleri warrock ucuz kodları alarak oyununuza ekleyebilirsiniz.

Oyuna başladığınız anda karşınıza çıkan oyun içerisinde farklı özellikleri bulunan 5 karakterden birini seçmeniz gerekmektedir. Her karakter kendi görev tanımına uygun olarak farklı özelliklere sahip olmakta ve farklı silahları taşıyabilmektedir. Bu karakterler arasında mühendis, sağlıkçı, keskin nişancı, daha yüksek özellikte silahları kullanabilen bir karakter ve askeri araçları kullanabilen bir karakter daha bulunmaktadır. Oyunu war rock e-pin cash kredi kartı ile satın alma veya başka yollarla elde ettikten sonra kendinize ait hesabınızı açmanızın ardından farklı sunucular arasında bir seçim yapmanız beklenmektedir. Ülkemizden oynanabilen oyunda 4 farklı sunucunun seçilebilmesine imkan sağlanmaktadır. Yapılan savaşlara ve rakiplere karşı gösterilen mücadelelerin şekline bağlı olarak değişen bu sunucularda yakın mesafeli, uzak mesafeli, çok sayıda oyunculu ve yapay zeka destekli şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Game Ticaret firması olarak oyunda sizin ek özelliklere sahip olmanıza yardım eden Nexon Cash ürünlerini çok uygun fiyatlarla sizlere güvenli satış sistemimiz sayesinde ulaştırıyoruz.