Webzen

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
500 Wcoin Webzen - 20 57.68 TL Stok Yok
1000 WCoin Webzen - 40 111.83 TL Stok Yok
2000 WCoin Webzen - 80 217.78 TL Stok Yok
3000 WCoin Webzen - 120 317.84 TL Stok Yok
5000 WCoin Webzen - 200 529.74 TL Stok Yok
10.000 Wcoin Webzen - 401 1,471.50 TL Stok Yok

Webzen Wcoin Kodları Satın Al, Ucuz Webzen Wcoin Epin Satış Fiyatları

Webzen oyunları olarak ülkemizde halen pek tanınmasa da çok güzel oyunlar serisi yakalamış büyük bir ekibe sahiptir. Webzen oyunlarının tümünde wcoin oyun parası satın alarak yükleme yapılmaktadır. Dünya üzerinde online oyunların bir çoğunda olduğu gibi webzen oyun parası da "wcoin" dir. Wcoin webzen coin yani webzen parası manasına gelmektedir. Webzen oyunlarının bazısı tarayıcı tabanlı rpg, bazısı mmorpg, bazısı pvp olarak ayrılmış neredeyse tüm oyun çeşitleri mevcuttur.

Sitemizden wcoin satın almak için kullanımı kolay bir kaç hamle yapmanız yeterlidir. Satış fiyatları olarak wcoin bulabileceğiniz en uygun sayfa burasıdır. Gerek müşteri memnuniyeti gerek ise müşterilerimiz ile olan samimi konuşmaları ile wcoin satın alırken destek hattımız her zaman açıktır. Webzen oyunlarından wcoin çekebileceğiniz oyunları tek tek sıralayalım. Bu sayfamızdan alacağınız tüm wcoinler Sevencore, Archlord2, Age of Wulin, C9, Flyff, Mu online ve Rappelz oyunlarında geçerlidir. Tüm bu oyunlar aynı oyun parası sistemine dahildirler. Wcoin Satışlarımız Kredi kartı yada kartsız ve mobil ödeme yöntemlerini kullanarak aynı zamanda tüm banka hesaplarımıza para yatırarak gerçekleştirilir.

Kredi kartı ve Mobil ödeme ile Webzen Wcoin Satın Alma

Wcoin alma yöntemlerini anlatmıştık şimdi biraz inceleyelim.Günümüz koşullarında kredi kartı olmayan pek yoktur. Biz hem kredi kartı olan hem kredi kartına sahip olmayan müşterilerimizi düşünerek sitemizde 15'den fazla ödeme yöntemi ekledik. Kredi kartı ile alacağınız wcoinleri saydığımız webzen oyunlarının tümünde kullanabileceksiniz. Alışveriş yapmak için yapmanız gereken önce sitemize üye olmaktır. Ardından bilgileri güncelledikten sonra kredi kartı butonuna basarak güvenli bir şekilde ödeme yapabilir gün boyu aralıksız alışverişe devam edebilirsiniz.

Mobil ödeme ile Webzen Wcoin Satın Alma Mobil ödeme ile yapacağınız wcoin alımları diğer ödeme yöntemlerimizden biraz farklıdır. Cep telefonunuza istediğiniz miktardaki gameticaret bakiyesi yüklemek için her biri ayrı ayrı olan mesaj yazmanız gereklidir.Mobil ödeme linkinde bulunan mesaj kodlarını 6662'ye mesaj atıp onay vermeniz yeterlidir. Ardından mobil ödeme ile alacağınız webzen kodları gameticaret.com siparişler kısmına gelecektir. Webzen ve Wcoin için tüm soru ve sorunlarınız için Canlı destek hattımıza uğramaktan çekinmeyiniz.

Webzen Wcoin Nasıl Yüklerim - Wcoin Yükleme

Webzen oyunlarına wcoin yükleyerek seviye ve güç yükselteceğiniz karakterleriniz ile çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Genelde bu böyledir zaten yani oyun parası yükleme yapmadığınızda oyunlar pek zevk vermez belli bir aşamayı geçemez ve karakterlerinize çok fazla güç katamazsınız.  Sevencore, Archlord2, Age of Wulin, C9, Flyff, Mu online ve Rappelz bütün bu oyunlarda wcoin yüklemesi aynıdır. Webzen Wcoin Yükleme Anlatımı
  1. Webzen resmi sitesine giriş yapıyoruz. (webzen.com)
  2. Üst sırada bulunan "Wcoin" linkine tıklıyoruz.
  3. Ülke seçimini Türkiye olarak yapıyoruz.
  4. Prepaid / EPIN / Cash sekmesinden epin tıklıyoruz.
  5. Kupon girişine tıklayıp, satın aldığınız wcoin kuponunu yazıyorsunuz
Tebrik ederiz nasıl yükleme yapıldığını öğrenmiş oldunuz.