Wolf Team

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Wolfteam Efsanevi Paket - - 33.07 TL Satın Al
Joygame
1.000 Joypara - - 1.22 TL Satın Al
2.750 Joypara WolfTeam Nakit - 2 3.34 TL Satın Al
5.000 Joypara WolfTeam Nakit - 4 6.12 TL Satın Al
10.000 Joypara WolfTeam Nakit - 9 12.24 TL Satın Al
12.750 Joypara WolfTeam Nakit - 12 15.61 TL Satın Al
20.000 Joypara WolfTeam Nakit - 19 24.49 TL Satın Al
30.000 Joypara WolfTeam Nakit - 28 36.73 TL Satın Al
50.000 Joypara WolfTeam Nakit - 47 60.06 TL Satın Al
80.000 Joypara WolfTeam Nakit - 76 97.19 TL Satın Al
100.000 Joypara WolfTeam Nakit - 95 122.41 TL Satın Al

Wolfteam Nakit Jp Ucuz Kodları Satın Al, Wolfteam Nakit E-pin Satış Fiyatları

Wolfteam oyunu ve oyun parası nakit ile birlikte Türkiye'de efsane olmuş bir oyundur. Wolfteam nakit ile oyun içi satın alabileceğiniz ve karakterinize daha fazla güçler katabileceğiniz çok fazla ürün vardır. wolfteam nakit yüklemek için joyparaya ihtiyacınız vardır. Wolfteam silahları, ekipmanları ve karakterleri hep nakit ile yani joypara ile satın alınır. Wolfteam nakit ucuz joypara satın almak için sitemize üye olmalısınız. Sitemize üye oldukdan sonra satış fiyatlarına göre bakiye yükleyip istediğiniz Joypara'yı satın alabilirsiniz. 5000, 10000, 30000, 50000, 80000, ve 100 binlik joyparalar fiyatlarına göre çeşitlere ayrılmıştır. Tüm joygame oyunlarında olduğu gibi wolfteamda da çeviri yaparak nakite çevirmeniz gerekmektedir. Çeviri yapıldığında wolfteam nakit joyparanın yarısına gelmektedir. 20 bin JP, 10 bin wolfteam nakit yapar. Sitemizin güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak, Jp satın alma işlemi yapılabilir.

Wolfteam Nakit Joypara'yı Kredi Kartı ve Mobil ödeme ile satın alma çekme

Kredi Kartı ile wolfteam nakit çekme

Kredi kartınız var ise bazen işler çok kolaylaşır. Wolfteam nakit satın almak içinde bu böyledir. Yapacağınız tüm Wolfteam nakit çekme işlemlerinde Türkiye içi kullanılan tüm kredi kartları kullanabilirsiniz. Şuandaki kredi kartı sistemi maalesef tüm dünyada geçerli bir sistem değildir. Bonus, axess gibi kredi kartı firmalarının hatta tüm kartların kullanıldığı bu yerde sitemizden bilgilerinizi girip gelen güvenlik mesajına onay vermeniz yeterli olacaktır. Kredi kartınız var ise Wolfteam nakit joypara çekmekte kolaydır. Kredi kartınız yok ise gameticaret.com size banka hesaplarını kullanarak satın almayı önerir. Çünkü kredi kartsız olarak da banka hesaplarımıza para yatırıp satın alabilirsiniz.

Mobil ödeme ile Wolfteam nakit satın alma

Mobil ödeme cep telefonundan yapılan gayet güvenli bir ödeme yöntemidir. Sitemizde bulunan mobil ödeme linkine tıkladığınızda ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Fakat cep telefonunuzda bakiye yani T.L kontör olması gerekmektedir. Mobil ödeme ile wolfteam nakit satın almak isteyen arkadaşlar Avea, Turkcell, ve Vodafone hatları kullanabilirler. Faturalı yada faturasız tüm hatlar ile wolfteam nakit çekebilirsiniz. Çok zorlandığınız ve yapamadığınız bir şey olursa lütfen canlı destek hattımızı kullanınız.


Wolfteam Nakit Joypara Yükleme - Nasıl Yüklerim

Sırası ile nasıl wolfteam nakit çekilir ve yüklenir bunları anlatacağız. Çok basit yöntemleri kullanarak anlatacağımız işlem aşağıdaki gibidir.
  • Joygame resmi sitesine giriyoruz.
  • Wolfteam nakit yüklemek istediğimiz karakterimiz ile üye girişi yapıyoruz.
  • Anasayfa da beliren joypara yükle sekmesine tıklıyoruz
  • "Epin Aktif Et" kısmına tıklıyoruz ve açılan sayfada Jp kodumuzu yazıyoruz
  • Nasıl joypara wolfteam nakit yüklendiğini öğrenmiş oluyoruz .
  • Daha sonra cüzdandaki joyparaları Wolfteam nakite çeviriyoruz.