World of Tanks

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Paysafecard 10 TL (Sadece Oyunlarda Kullanılır) - 10 10,71 TL Satın Al
Paysafecard 20 TL (Sadece Oyunlarda Kullanılır) - 20 21,42 TL Satın Al
Paysafecard 50 TL (Sadece Oyunlarda Kullanılır) - 50 53,55 TL Satın Al
Paysafecard 100 TL (Sadece Oyunlarda Kullanılır) - 100 107,10 TL Satın Al
PaysafeCard Euro
PaysafeCard 10€ - - 54,05 TL Stok Yok
PaysafeCard 20€ - - 108,11 TL Stok Yok
PaysafeCard 30€ - - 162,17 TL Stok Yok
PaysafeCard 40€ - - 216,23 TL Stok Yok
PaysafeCard 50€ - - 270,28 TL Stok Yok
PaysafeCard 60€ - - 324,34 TL Stok Yok
PaysafeCard 70€ - - 378,40 TL Stok Yok
PaysafeCard 80€ - - 432,45 TL Stok Yok
PaysafeCard 90€ - - 486,51 TL Stok Yok
PaysafeCard 100€ - - 540,56 TL Stok Yok

World of Tanks Altın Kodları Satın Al, Ucuz World of Tanks Altın Satış Fiyatları

Online oyun dünyası hem ortaya çıkardığı farklı konuları tema edinen çeşitli türdeki oyunları ile hem de bu oyunlarda oyunculara sunduğu gelişmiş oyun özellikleri ile oyuncuların en çok ilgi gösterdiği oyunların başında gelmektedir. Son yıllarda pek çok kişinin beğenerek oynadığı World of Tanks da bunlardan biri olmaktadır. Çok sayıda oyuncuyla karşılıklı olarak çevrimiçi oyun oynamaya imkan sağlayan bu oyun Belarus ve Kıbrıs ortaklığı ile kurulmuş bir şirket olan Wargaming firması tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. İnternet üzerinden world of tanks altın satın al opsiyonuna herhangi bir şekilde ihtiyaç duymadan ücretsiz bir şekilde oynanabilen oyun, oyuncular arasında sahip olduğu oyun özelliklerinden çok konu aldığı tema ile ön plana çıkmaktadır.

Erken ve orta dönem 20. yüzyıl dönemini konu edinen oyunda savaş araçlarının birbirleri ile mücadelesi konu edilir. Bu konuda oyunun isminden de anlaşılacağı gibi kullanılan araçlar çeşitli tank türleri olmaktadır. Gerçek hayatta bulunan pek çok tank oyunda yer alırken bunun yanı sıra oyuna özel olarak tasarlanmış tanklar da oyuncuların oyundan aldığı zevki artırmaktadır. Oyun sırasında her oyuncuya sunulan standart oyun alanının yanı sıra Premium özellikler taşıyan kısımlar world of tanks altın satış fiyatları ile temin edilebilmektedir. Dünya çevresinde World of Tanks oynayan oyuncular arasındaki mücadeleyi konu edinmesi ile oyuncuların karşılıklı olarak oynamasını en kolay şekilde yapabildiği World of Tanks oyununda her oyuncu belirli zırhlı silahlarla birlikte tanklardan oluşan savaş araçları kullanılabilmektedir. 2012 yılında Dünya Siber Oyunları’nda ilk kez tanıtılan oyun aynı zamanda elektronik ortamda gerçekleşen spor oyunlarından da biri olmaktadır.

Oyun, oyuncunun tekli zırhlı bir silahı kullanması ile rastgele olarak önüne gelmiş bir haritada başlamaktadır. Oyunu oynayabilmek için herhangi bir world of tanks kredi kartı ile altın satın alma gerekmezken bunun yanında oyunda avantajlı konuma geçebilmek için bazı ek özellikler bulunmakta ve bunlar ücret karşılığı olarak satın alınabilmektedir. Oyuncular kontrol ettikleri silahlar üzerinde onları savaş alanlarındaki istedikleri yerlere götürme, onları ateşleyebilme ve diğer oyuncularla birlikte farklı silah kullanımları deneyerek en etkili saldırı metotları oluşturabilmektedirler. Takım bazlı gerçekleşen mücadelelerde aynı takım içinde yer alan kişiler birbiri ile çok rahat bir şekilde iletişim kurabilmekte ve karşı taraf tarafından görülmeyen konuşmaları gerçekleştirebilmektedirler. Bir maç taraflardan birinin diğer takıma ait tüm araçları patlatması veya belirli alanlarda hapsetmesi sonucunda tamamlanmaktadır.

Oyun içerisinde ayrıca kamuflaj olabilme ve yüksek şiddetli hasarlar verebilmeye yönelik olarak ek özellikler de bulunmaktadır. İnternet üzerinden ek özellikleri world of tanks mobil ödeme ile altın satın alma yolu ile elde edebilirsiniz. Oyun içerisinde özellikle 2. Dünya Savaşı sırasında isminden söz ettiren 390 zırhlı araç bulunmaktadır. Her biri farklı saldırı ve savunma güçlerine sahip olan bu araçlar oyun içerisinde 3 boyutlu olarak yer almakta ve gerçekçi bir oyun deneyimi sunmaktadır. Oyunun en sevilen özelliklerinden biri de klan savaşları yapmaya imkan sağlamasıdır. Bu sayede arkadaşlarınızla veya oyun içinde daha önce birlikte savaşlara katıldığınız kişilerle klanlar oluşturabilir ortak düşmanlarınıza karşı savaşabilirsiniz. Klanlar en fazla yüz üyeye ulaşabilecek kadar kullanıcı tarafından yürütülebilmektedir. Bunun yanı sıra bir klan kurmak için gerekli olan üye sayısı da 15’tir. Hem klan içindeki hem de oyun içindeki konumunuzu yükseltmek amacı ile Game Ticaret firmamızdan world of tanks ucuz altın kodları için Gold paketler alabilir ve bu sayede en hızlı şekilde gelişebilirsiniz.