World of Warcraft

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition - - 1,063.07 TL Satın Al
World of Warcraft Shadowlands Base Edition - - 1,063.07 TL Satın Al
WOW 60 Günlük Prepaid Card (EU) - 81 519.23 TL Satın Al
BattleNet Gift Card 20 € - 90 438.71 TL Satın Al

WoW Legion Kodları Satın Al, Ucuz WoW Battle Chest Satış Fiyatları

İnsanların eğlenme biçimleri artık sanal alemde bilgisayarlar ve farklı oyun platformları aracılığı ile oynanan oyunlar haline geldi. Bu oyunlardan bazıları öyle geniş kitleler tarafından sevilen oyunlar haline geldi ki üzerine kitaplar, filmler ve diziler de yapıldı. Bu konuda en etkileyici oyunların başında Blizzard Entertainment tarafından üretilen ve geliştirilen World of Warcraft geliyor. Diablo ve StarCraft gibi oyunlarla kendinden söz ettirmeyi başaran oyun dünyasının en önemli firmalarından biri olan Blizzard Entertainment Warcraft serisi ile de büyük bir başarıya ulaşmaktadır. İnternet üzerinden ve farklı satın alma yolları ile world of warcraft prepaid satın al fırsatı bulunan her noktadan elde edilebilen oyun Yüzüklerin Efendisi dünyasını ve fantastik karakterlerin ve nesnelerin yer aldığı Dungeons & Dragons oyunundaki dünyanın oynayış özelliklerinin birleştirilmesi ile meydana gelen Warcraft serisi oyunlarının biridir.

Çok uygun world of warcraft Battle Chest satın alma fiyatları sayesinde hemen hemen her kullanıcının ulaşabildiği oyun oyuncular arasında oyunun ismini oluşturan kelimelerin ilk harfleri olan WoW kelimesi ile anılmaktadır. Çok sayıda oyuncunun online olarak oynanabildiği oyun bir rol yapma oyunudur. Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da oyuncu kendine ait bir karakter oluşturarak oyun dünyasında kendisi için ortaya çıkan görevleri tamamlamaya çalışır. Görevler sırasında temel olarak yapılması gereken düşmanların öldürülmesi ve özellikle online savaşlarda rakiplerin yok edilmesine çalışılmasıdır. World of Warcraft oyunu ücretsiz olarak belirli bir süre oyuncuların sınırlı özelliklerle oyunu oynanabilmesine imkan sağlayan bir şekilde oynanabilmektedir. Ancak oyunun tam sürümünün oynanabilmesi için belirli bir üyelik almak gerekmekte ve oyuna her girişte bu üyelik üzerinden oyuna bağlanmak gerekmektedir. Aylık ya da belirli günlük dönemlerle alınabilen ön ödemeli kartlarla oyunu çok uygun fiyatlarla oynama olanağına sahip olabilirsiniz. Oyunu ekonomik world of warcraft Legion satış fiyatları ile aldıktan sonra gerekli üyelik işlemlerinin yapılması için gereken özellikteki ürünlere Game Ticaret isimli sitemiz üzerinden çok kolay bir şekilde ulaşabilir, güvenli ve pratik bir şekilde bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Hemen hemen her çok sayılı oyuncuyla oyun oynama imkanı sunan oyunda olduğu gibi World of Warcraft oyununda da farklı ülkelerden bağlanan kişilerin internet bağlantıları içinde herhangi bir sorunla karşılaşmaması adına farklı sunucularda oyuncuların dağıtılması sağlanmıştır. Bu yüzden üyelik işlemlerinin ardından oyuna başlamadan önce oyuncuların realm ismindeki oyun sunucularından birini seçmesi gerekir. Oyuncular burada özellikle aynı oyunu oynayan yakın arkadaşları varsa onların bulunduğu sunucuları tercih edebilir ve daha sonra oyunda birlikte veya karşılıklı olarak mücadele etme şansına da sahip olabilirler. İnternet üzerinden world of warcraft kredi kartı ile Legion Deluxe Edition satın alma yolu ile elde edilebilen ek paketler ve özellikler sayesinde oyundaki mücadelelerde avantajlı duruma geçmek mümkün olmaktadır. Bu sayede oyunun sunduğu olanaklar doğrultusunda oyuncuya karşı oyuncu veya tek oyunculu modların tamamında daha etkili bir şekilde kendinizi geliştirebilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra hem karakterinizi hem de ırkınızı değiştirmek isterseniz oyun içinde bulunan ödeme yöntemleri ile bunların değişimini gerçekleştirmeniz de mümkün olmaktadır. Üç boyutlu bir oyun olan ve kendi dünyasına has grafik özellikleri taşıyan oyun Warcraft serisinin hikayesinin üzerinde kurulu olduğu Azeroth gezegeninin bir kısmında geçmektedir. Farklı eklentiler kurularak geliştirilen haritada oyun deneyimi daha gelişmiş olmaktadır. Game Ticaret sitemiz üzerinden world of warcraft ucuz kodları ile birlikte battle chest, gift card ve legion özelliğine sahip kartları da uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.