Xbox Live Gold üyelik

Ürün Sms ile Al Puan Kazan Fiyat Adet İşlem
Xbox Game Pass Ultimate - 1 AY ( PC / KONSOL ) - 7 116.76 TL Satın Al
Xbox Game Pass Ultimate - 3 AY ( PC / KONSOL ) - 38 351.04 TL Satın Al
Xbox Game Pass 3 AY (PC) - - 198.11 TL Satın Al
Xbox Game Pass 3 AY (Konsol) - - 202.57 TL Satın Al
Xbox Game Pass 6 AY (Konsol) - - 428.51 TL Satın Al
Xbox Live Gold Üyelik 3 AY - 48 190.32 TL Satın Al
Xbox Live Gold Üyelik 12 AY - 143 566.52 TL Satın Al
Xbox Live Gift Card 50 CHF - - 771.75 TL Satın Al

Xbox Live Gold Üyelik Kodu Ucuz Satın Al, Xbox Live Gold Satış Fiyatları

Bilgisayar teknolojisi ve internetin gelişmesi ile artık önü alınamaz bir şekilde gelişmesine devam eden oyun dünyası her geçen gün ortaya çıkardığı yeni ürünler ve yeni platformlarla daha çok oyuncunun beğenisini kazanabilen oyun alanları haline gelmişlerdir. Bu alanda yapılan çalışmalarda en dünya üzerinden adını farklı şekillerde duyurmayı başaran pek çok firma özenli bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. İşletim sistemleri ile ön plana çıkan Microsoft şirketi 2002 yılında piyasaya sürdüğü Xbox Live ağını zaman içerisinde farklı platformlar üzerinde geliştirerek son olarak 2009 yılında güncellemesi yapılan haline getirdi. İnternet üzerinden xbox live gold satın al yolları ile farklı şekillerde çeşitli fiyatlarla satın alınabilen bu ürün, oyunculara özellikle çevrimiçi oyun dünyasına girebilmeleri açısından bir sürü kapı açıyor.

Xbox etiketi ile satışı yapılan Xbox, Xbox 360 ve Xbox One cihazlarında kullanılan Xbox Live, online olarak oyun oynamak isteyenler için özellikler taşırken aynı zamanda dijital market özelliği ile de hem oyunlara ilişkin bazı ürünler satışını gerçekleştiren bir platform oluyor hem de bu market sayesinde farklı ürünlere ilişkin alışverişler yapılabiliyor. Çok uygun xbox live aylık gold satış fiyatları ile elde edilen bu ağ sayesinde oyuncular online olarak oyun oynamak için pek çok avantaja sahip oluyorlar. Bazı oyunlar için geçerli olabilecek şekilde Xbox Live’in sağladığı olanaklar doğrultusunda Party sistemi adı verilen özellikle 8 kişiye kadar oluşturulabilen gruplarda grup üyeleri birbirleri ile mesajlaşarak veya sesli olarak görüşerek iletişim kurabiliyorlar. Ayrıca dünyanın farklı noktalarında bulunan Xbox Live oyunları ile aynı anda oyun oynama olanağı sunması ile Xbox Live oyunculara gerçekten bir rekabet havasına girmelerine yardımcı oluyor. Xbox Live bunların dışında oyunları bilgilendiren bir ağ olarak da görev yapmaktadır. Bu sayede yeni gelen oyunları öğrenebilir, tanıtımlarını izleyebilir ve asıl oyunlar çıkmadan demolarını indirerek belirli kısıtlamalar ile oyunları oynayabilirsiniz. Xbox Live sitemiz üzerinden xbox live kredi kartı ile gold e-pin satın alma yöntemi sayesinde en kolay şekilde elde edilebilmektedir. Xbox Live içerisinde oyunda kazanılan bazı özelliklere dayanarak Gamerscore değerinizi yükseltebilir ve listelerde en üst sıralarda yer almanızın yolunu açabilirsiniz. Xbox Live aynı zamanda internet üzerinde yer alan pek çok sosyal medya platformunun da etkili şekilde çalışmasına olanak sağlar. Bu sayede Facebook başta olmak üzere Twitter, last.fm, Skype ve Windows Live Messenger gibi sosyal platformların tüm imkanlarını kullanabilir ve iletişimlerinizi bu uygulamalar aracılığı ile de yürütebilirsiniz. Xbox Live içinde yer alan dijital marketler aracılığı ile xbox live mobil ödeme ile üyelik satın alma fırsatını kullanarak oyunlar satın alabilir ve oyunlara ek özellikler getiren oyun üreticileri tarafından sürekli olarak güncellenen DLC paketlerinin de indirilmesini ve kurulmasını sağlayabilirsiniz.

Xbox Live ücretsiz şekilde oyunculara sunulan bir ağ servisi olsa da bu ağ platformu içinde bazı ek özelliklere sahip olmak için ücret ödeme yolu ile üyelik alınması gerekmektedir. Gümüş ve altın şeklinde ikiye ayrılan bu üyelik sistemlerinde Game Ticaret olarak Gold üyelikler için xbox live ucuz gold üyelik kodları satışı gerçekleştiriyoruz. Sitemizin satın alma işlemleri ile ilgili güvenilir ve güçlü altyapısı sayesinde alışverişleriniz sırasında herhangi bir problemle karşılaşmadan ürün alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 14 günlük üyelik paketinden başlayarak 1,3 ve 12 aylık üyelik paketleri şeklinde satışı yapılan ürünleri çok uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Gümüş üyeliğin altın üyelikten farkı chat özelliklerinin kullanılmaması, online şekilde oyunların oynanamaması ve Twitter ile Facebook gibi servislerin kullanılmaması oluyor.